Дерев'яний паровозик Xiaomi BEVA MW-PZ003

Доставка

Звичайна ціна

Цікава розвиваюча іграшка-метелик для дітей

BEVA MW-PZ003 - дуже яскрава, що привертає увагу дітей іграшка-паровозик, яка забезпечить цікаве проведення часу дитини та прискорить його розвиток. Адже в процесі гри у дитини розвивається уява, логічне мислення, а також дрібна моторика рук.

Конструктор допоможе відволікти увагу дитини від телевізора, смартфона, планшета та комп'ютера. Комплект складається з кольорових блоків і створює масу можливостей для реалізації уяви та творчого потенціалу малюка. Барвисте забарвлення деталей конструктора допомагають дитині сприймати та розпізнавати різні кольори і відтінки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Приємне та корисне проведення часу з конструктором Beva

Конструктор допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри - відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини віком від 18 місяців. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терплячості, посидючості тощо - слід розвивати з раннього віку.

Деревянный паровозик BEVA MW-PZ003 2 вида

BEVA Educational Gear toy Butterfly - безсумнівно приверне увагу барвистістю та різноманітністю деталей, забезпечивши приємне і корисне проведення часу малюка.

Деревянный паровозик BEVA MW-PZ003 ребенок собирает конструктор

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольори

BEVA MW-PZ003 - дуже красивий конструктор, що складається з деталей забарвлених в різні кольори. Іграшка-конструктор допоможе в розвитку дрібної моторики рук у вашої дитини, а настільки барвисті відтінки деталей виробу - допомагають налаштуватися на ігровий процес.

Деревянный паровозик BEVA MW-PZ003 детали конструктора

Безпечна конструкція

Кожен блок конструктора проходить ретельну обробку і шліфування на стадії виробництва, щоб дитина не травмувала себе під час гри гострими кутами або чіпляючою поверхнею деталей.

У той же час дитина може привести в рух скомпоновані елементи конструкції, акуратно обертаючи шестерні.

Деревянный паровозик BEVA MW-PZ003 элементы конструктора

Екологічність

Кожен виріб компанії контролюються національними стандартами КНР. Конструктор BEVA MW-PZ003 - екологічно чистий продукт, який виготовлений з натурального дерева, нешкідливої водоемульсійної фарби, що пройшов багаторазові процедури шліфування і володіє безпечним дизайном. Все це залишить батьків спокійними за благополучну гру дитини з конструктором.

Дерев'яний паровозик BEVA MW-PZ003 анімація збірки

Рекомендації:

1. Оскільки дерево набухає і деформується при попаданні в воду, а також темніє та може покритися пліснявою, коли воно вологе, тому, будь ласка, не обполіскуйте його безпосередньо під проточною водою.

2. Якщо температура занадто висока, деталі конструктора можуть потріскатися, тому, будь ласка, не висушуйте і не піддавайте BEVA MW-PZ003 впливу сонця протягом тривалого часу.

3. Обережно протріть паровозик сухою тканиною.

Деревянный паровозик BEVA MW-PZ003 парвозик на кровате

Тип: Дерев'яний паровозик BEVA MW-PZ003
Бренд: BEVA
Модель: BEVA MW-PZ003
Матеріал: Бук, водоемульсійна фарба
Кількість деталей в комплекті: 25 (в зібраному вигляді: паровозик і два причіпних вагона)
Рекомендований вік: Від 18 місяців і старше
Розмір упаковки: 39 x 10 x 8 см
Колір паровозика та причіпних вагонів:

Завантаження…