Дезодоруючий стерилізатор для холодильників Xiaomi EraClean Max White CW-BS01

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Своєрідний запах, який ви відчуваєте, насправді викликаний розмноженням бактерій

Лістерія моноцитогенес може вижити при температурі від 0 °С до 45 °С. Вона може вижити навіть в морозильній камері при мінус 20 градусах протягом 1 року. Нечасте прибирання, незахищена приготована їжа, змішана сира та приготована їжа і т.ін., можуть викликати ріст бактерій та постійно наражати на небезпеку здоров'я членів сім'ї.

Допоможе вирішити проблему специфічного запаху

Традиційні дезодоранти можуть вирішити проблему специфічного запаху тільки на короткий проміжок часу і не можуть практично знищити бактерії.

Використання дезодоруючого стерилізатора для холодильника EraClean Max CW-BS01, після 90 хвилин стерилізації, забезпечує ступінь видалення бактерій Лістерія до 99.9%.

Активний кисень O3+ аніон 02-

Завдяки застосуванню активного кисню O3 і аніона 02- ступінь видалення аміаку за 24 години на 1 м³ становить 95%.

Активний кисень має сильні окислювальні властивості, які можуть пошкодити ДНК і РНК бактерій.

Ефективність знищення мікроорганізмів у воді в 600-3000 разів вище, ніж у хлору. Негативні іони, звані повітряними вітамінами, зменшують концентрацію бактерій в повітрі, володіють більш тривалим ефектом очищення повітря та дозволяють зберегти приємний аромат продуктів.

Mijia АРР відкриває більше функціональних сценаріїв

Скориставшись мобільним додатком Mijia АРР ви зможете гарантувати вільне управління EraClean Max CW-BS01 в ​​межах 20 метрів і вибрати такі функції, як інтелектуальний вибір різної ємності холодильника, узгодження різних концентрацій активного кисню, перемикання режимів роботи в будь-який час і в будь-якому місці.

Можна використовувати до 60 днів

Після 4-х годинної зарядки акумулятора ємністю 3000 мАг EraClean Max CW-BS01 може працювати безперервно близько 60 днів.

Вбудований датчик вібрації

Наявність інтегрованого датчика вібрації, дозволяє стерилізатору відключити функцію озону, як тільки дверцята холодильника відкриваються.

Зручний дизайн, простий у використанні

Дизайн EraClean Max CW-BS01 ретельно розроблений для підвішування на дверцятах холодильника, так що активний кисень забезпечує ефективну дезодорацію та стерилізацію, рівномірно розподіляючи по кожному відсіку холодильника.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

EraClean пропонує дезодорант та стерилізатор для холодильників, які забезпечують професійну дезінфекцію, антибактеріальний ефект та ефективну дезодораціюXiaomi EraClean Max CW-BS01 фото1

Аніон активного кисню O+ 02-

Активний аніон кисню O+ 02- виявляє подвійну атаку на молекули запаху, забезпечуючи ефективне видалення неприємних ароматів. Швидкість очищення повітря від аміаку досягає 95% за 324 години завдяки удосконаленій глибокій стерилізації, при цьому уникнуто утворення неприємних запахів без залишення "мертвих кутів".

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 фото 2

Тривалий термін служби

Батарея з довгим терміном служби забезпечує роботу протягом 60 днів лише за 4 години зарядки.

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 фото 3

Вбудований датчик вібрації
При відчинених дверцятах холодильника вбудований датчик вібрації автоматично вимикає функцію активного кисню, гарантуючи вашу безпеку.

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 фото 4

Може працювати при -20°C

Дезодоруючий стерилізатор Xiaomi EraClean Max White CW-BS01 призначений для використання в холодильниках і може працювати при температурі до -20°C, забезпечуючи ефективну дезодорацію та стерилізацію у низьких температурних умовах.

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 фото 5

Не просто стерилізатор
Цей надсучасний пристрій виконує ряд завдань, починаючи від стерилізації дитячих пляшечок і дезінфекції іграшок до дезодорації одягу та освіження взуттєвих коробок. Завдяки вбудованим технологіям, він усуває бактерії та запахи, регулярно забезпечуючи безпеку та гігієну. Від стерилізації дитячого посуду до дезодорування ванних кімнат, цей стерилізатор стає невід'ємним елементом щоденної гігієнічної рути. Забудьте про бактерії і запахи – ваш простір залишатиметься чистим і свіжим завдяки цьому сучасному інноваційному пристрою.

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 6

Mijia АРР відкриває більше функціональних сценаріїв

Додаток Mijia відкриває ряд нових можливостей для ефективного управління EraClean Max CW-BS01. Завдяки цьому мобільному додатку ви отримуєте вільний доступ до контролю пристрою на відстані до 20 метрів. Ви можете легко вибирати різні функції, такі як інтелектуальний вибір об'єму холодильника, налаштування концентрації активного кисню і зміна режимів роботи в будь-який час і з будь-якого місця.

Xiaomi EraClean Max CW-BS01 фото 7

Тип: Дезодоруючий стерилізатор для холодильників
Бренд: EraClean
Модель: CW-BS01
Номінальна напруга: 5 В
Номінальний струм: 1 А
Ємність акумулятора: 3000 мАг
Розмір: 152 х 48 х ЗЗ мм
Вага: 180 г
Перемикання режимів: Режим свіжості та дезодорації: натисніть один раз на перемикач і закрийте дверцята холодильника
Режим негативних іонів: двічі натисніть на перемикач
Режим глибокої дезодорації: натисніть 3 рази на перемикач