Диспенсер для води для домашніх тварин з бездротовою помпою Xiaomi Hörmann (WF20)

Запатентована конструкція

Диспенсер для домашніх тварин Hörmann виготовлений із пластику АБС, має корисний об'єм 2 літра і запатентовану конструкцію, завдяки чому пристрій легко розбирати та мити.

Він імітує дзюрчання «джерельної» води, створює наближену до природи атмосферу, дозволяючи домашній тварині полюбити питну воду.

Поділ води та електрики

Використання бездротового джерела живлення з магнітною індукцією, в поєднанні з технологією бездротової зарядки, дійсно реалізує поділ води і електрики.

Основа джерела живлення зовнішнього циліндра, підтримує функцію виявлення стороннього предмета FOD.

При виявленні стороннього металевого предмета, джерело живлення автоматично відключається.

20 безшумних водних шляхів для хорошого сну

Щоб зменшити шум, що викликається потоком води, виробник диспенсера Hörmann ретельно спроектували 20 безшумних водних каналів.

Це дозволило знизити робочий шум до 38 дБ, тому диспенсер не завадить читанню та відпочинку.

Вбудований датчик рівня води

Коли об'єм води знаходиться нижче мінімально допустимого рівня, водяний насос автоматично відключається та диспенсер перестає працювати.

Тільки проточна вода не залишає бруду

Вода із задньої частини у вигляді носика виходить, щоб змити волосся з поверхні та підтримувати поверхню води в чистоті; фільтруючий елемент має площу фільтрації до 59.7 см², щоб гарантувати, що кожна крапля води, яка споживається твариною, є чистою.

Потрійна фільтрація

Фільтруючий елемент, який використовується в диспенсері Hörmann, виготовлений з микропористої бавовни високої щільності та активованого вугілля з шкаралупи кокосового горіха великого діаметру.

Це дозволяє фільтру вловлювати волосся, шерсть, частинки сміття і навіть забезпечувати фільтрацію залишкового хлору та інших невидимих ​​частинок, шар за шаром, для досягнення потрійного очищення.

Вільний вибір між двома режимами зливу води

Коли включений нормальний режим, вода зливається безперервно, а при включенні інтелектуального режиму, вода зливається з перервами кожні дві хвилини, що дозволяє економити електрику.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Диспенсер для домашніх тварин з бездротовою помпою
Бренд: Petkit
Модель: WF20
Матеріал: АБС-пластик
Ємність: 2 л
Шум: 38 дБ
Блок живлення: 5В ⎓ 1А
Розмір: 193 x 193 x 149 мм
Вага: 1.06 кг