Дитяче багатофункціональне ліжечко Xiaomi SNUGGLE SAC 120*65cm

  • Білий
  • 14 днів

Багатофункціональне ліжечко

Ексклюзивне дитяче ліжечко SNUGGLE SAC має багатофункціональний дизайн з 6 різними режимами розкладання, завдяки чому воно стане не тільки зручним місцем для сну, а ще й надійним супутником для ігор та активного відпочинку.

3-ступеневе регулювання висоти

Триступеневе регулювання, дозволяє підлаштувати ліжко під зріст вашої дитини, щоб вона відчувала себе комфортно від самого моменту народження і до 12 років.

Зручна адаптація

Маленьке дитяча ліжко може впритул ставитися до ліжка батьків без будь-яких зазорів, щоб дитина була поруч з вами.

Режим «забору»

Коли дитина робить перший крок в житті, він досліджує все більше навколишнього простору. Налаштуйте дошки ліжка знизу, і за лічені секунди перейдіть в режим «забору», щоб дитина не випала з ліжка під час ігор.

Режим юного художника

Коли дитина стає трохи старше і починає проявляти інтерес до творчості, ви можете в лічені секунди перетворити ліжечко в креслярську дошку. Це дозволить дитині проявити свою уяву та робити різні замальовки.

Настільний режим для вироблення звички до читання

Щоб розвивати концентрацію у дітей, дуже важливо мати місце для читання. Перемістіть дошку ліжка SNUGGLE SAC наверх, щоб створити світ навчання для дітей. 2 рівня адаптації для задоволення потреб дітей різного зросту, дозволять з користю проводити час за читанням книг, малюванням, рукоділлям.

Комбінація якісних матеріалів

Виготовлена ​​ліжечко з імпортної деревини бука з компактною стійкою структуру. Багатопроцесність полірування забезпечує стійкість ліжечка до деформацій та зношування.

Інноваційна трирівнева структура

Матрац ліжечка SNUGGLE SAC виготовлений з композитного кукурудзяного волокна, кокосової пальми, 3D повітропроникного сітчастого шару, що дозволить дитині насолоджуватися здоровим сном.

Крім того, матрац включає біопух DuPont SORONA і DuPont Tyvek. DuPont Tyvek об'єднує властивості паперу, плівки та тканого матеріалу в одне ціле. Спеціальна структура матеріалу може блокувати дрібні кліщі, бактерії та пил.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитяче багатофункціональне ліжечко
Бренд: SNUGGLE SAC
Розмір: 120 x 65 см
Вага: 30 кг
Максимальне навантаження: 35 кг
Матеріал: Імпортний бук
Фарба: Екологічно чиста фарба на водній основі
Тип: Дитячий матрац
Розмір: 120 x 65 см
Товщина матраца: 8.5 см
Матеріали: DuPont SORONA, DuPont Tyvek, кукурудзяне волокно, кокосова пальма, 3D повітропроникний сітчастий шар