Дитячі розумні кубики Xiaomi Xiao mu Wooden Smart body building blocks

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

«Розумні» кубики для розвитку навичок і здібностей дитини

Навчання у вигляді гри - відмінний спосіб розвинути мозкові та моторні навички дитини. Навички логіки, моторики, пам'яті, концентрації і т.ін. - слід розвивати з раннього віку. «Розумні» дерев'яні кубики Xiao mu c TFT-дисплеєм посприяють більш активному розвитку уяви, і дозволять виявити унікальні здібності малюка. Два кольорових кубика оснащені якісним TFT-екраном, який забезпечує чудову передачу кольору. Зображення та написи на екрані - виглядають дуже реалістично.

Вбудовані ігри засновані на методиці навчання Монтессорі, яка спрямована на допомогу дитині в реалізації його індивідуальності, розвитку інтелектуальних здібностей та розкритті творчого потенціалу. За допомогою кубиків Xiao mu, дітлахи зможуть вивчати математику та англійську мову в ігровій формі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Маленькі дерев'яні інтелектуальні кубики

Навчання в ігровій формі

Два невеликих кубика з кольоровим дисплеєм допоможуть у навчанні та освоєння багатьох навичок розвитку дитині від 2 до 7 років. Детермінований метод навчання Монтессорі підвищить інтерес малюка до навчання, що посприяє розвитку багатьох навичок і розкриття його інтелектуального потенціалу.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks на зарядної станції

Вбудовані ігри, засновані на детермінованому методі навчання Монтессорі, який, як відомо, розвиває інтерес дітей до навчання та раннього розвитку. З їх допомогою дитина зможе вчитися англійській мові та математиці в ігровій формі.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks смайли на екрані

Розкриття таланту та освоєння навичок

Методика навчання Монтессорі

Один з найважливіших періодів навчання дитини - від народження до шести років. Оскільки саме в цьому віці формуються базові навички «природного» інтелекту і психіки дитини. Тому предметно-просторове середовище, яка створюється навколо дитини, має безпосередній вплив на його подальший розвиток. «Розумні» кубики, є вмістилищем розвиваючого матеріалу реалізованого в ігровій формі, який викликає інтерес малюка до занять та дозволить самостійно навчатися, знаходити помилки і виправляти їх. Метод навчання Монтессорі не тільки допомагає дітям усвідомити навколишній світ, а й навчити дітей легко та ефективно вивчати мову.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks діти грають

Соматологічні вправи

Трьохосьовий датчик сили тяжіння

Вбудований чутливий трьохосьовий датчик сили тяжіння, що підтримує соматосенсорний контроль, визначає тремтіння, дотик, поворот, нахил, захоплення, а також інші рухи рук і кубика відповідно. Ігровий предмет «розуміє» дії дитини і гра триває далі.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks слова і зображення

Виконуючи завдання зображені на дисплеї пристрою, кубики допоможуть у вивченні англійського алфавіту та слів, а також в освоєнні основ математики.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks математика

APP-додаток для контролю успішності

Завдяки спеціальному APP додатку можна контролювати статистику академічної успішності, кількість зроблених помилок і пройдених вправ, а також багато інших атрибутів, які допоможуть батькам слідкувати за розвитком координації рук і очей, сприйняттям рухів, а також інтелектуальними здібностями малюка.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks осовоеніе навичок додаток

Також, батьки, за допомогою фірмового APP-додатку, можуть встановлювати обмеження за часом, щоб навчання в ігровій формі - мало розумні межі.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks захист від звикання

Надійна конструкція

Ергономічний дизайн

Ергономічний дизайн (довжина кожної сторони кубика дорівнює 42 мм) в сукупності з малою вагою (всього 55 грам) і голосовим супроводом - продовжить задоволення від цікавої гри, сприяючи розвитку уяви і творчих здібностей дитини. Кубик має захист від вологи та позбавлений гострий кутів, що убезпечить вашу дитину від порізів і травм. Крім того Xiao mu виконаний з ABS-пластика та харчового кремнію, успішно пройшов тест на падіння з висоти в 1.2 метра - що підкреслює якість та надійність конструкції виробу.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks конструкція

Барвистий TFT-дисплей

Зарядна станція

TFT-дисплей відображає чіткі та насичені слова і картинки, які виглядають досить реалістично, що безумовно підсилює враження і підвищує загальний інтерес дитини до ігрової форми навчання. Пристрій поставляється зі спеціальною зарядної станцією оснащеної Micro-USB роз'ємом, за допомогою якої, ви зможете зарядити «парочку розумних пристроїв». Кубики Xiao mu - прекрасний помічник у розвитку інтересів до навчання вашої дитини.

Дитячі розумні кубики Xiao mu Wooden Smart body building blocks дитина дивиться на дисплей

Тип: "Інтелектуальні" кубики
Бренд: Xiao mu
Модель: MU-1
Матеріал: Деревина, ABS-пластик, харчовий кремній
Розмір зарядної станції: 115 x 70 x 25 мм
Вага зарядної станції: 90 г
Розмір кубика: 42 x 42 x 42 мм
Вага кубика: 55 г
Рекомендований вік: 2-7 років
Екран: Кольоровий TFT-дисплей
Корпус: Водостійкий (захищений від незначного потрапляння води)
Акумулятор: 5V / 320мАч RJ
Режим зарядки: Micro USB-кабель
Зарядна напруга: DC5V / 1A
Час зарядки: 1.5 години
Синхронізація: Bluetooth V2.1 + EDR
Процесор: STM32
2.4G: NRF24L01
Динамік: Моно / 45-55 ДБ
Вимоги до смартфону: Android 4.4 і новіші версії
Колір: Жовтий, блакитний