Дитячий комбінезон Xiaomi Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag D83088 38*90cm 2-4y

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Найбільш зручні умови для сну вашої дитини

Дитячий комбінезон - досить зручний і теплий верхній одяг для малюка, практичний дизайн якої не сковує, а надає більше свободи в рухах під час сну. Комбінезон Snuggle world Baby виготовлений з м'якої гіпоалергенної трикотажної тканини. Він на порядок легше, ніж дитячі штани та курточка разом узяті. Завдяки особливій структурі, виріб здатний зберігати тепло в тій мірі, при якій дитина буде відчувати себе найбільш комфортно.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Комбінезон, який створений для вашого малюка

Стильний та комфортний

Модний та практичний дизайн, натуральна бавовняна тканина, дихаюча структура і висока якість виконання кожного елемента виробу - характеристики, які забезпечать найбільш комфортні умови для сну вашого малюка.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag крупним планом

Спокійний сон дитини

Комбінезон, який відмінно зберігає тепло

Комбінезон Snuggle world виконаний з натуральних, безпечних і приємних на дотик матеріалів, які чудово зберігають тепло, і не доставляють дискомфорту. Завдяки цьому, дитина буде спати спокійніше.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag дитина в комбінезоні

Температурний комфорт

Застосування унікального матеріалу "Outlast"

Застосування особливого матеріалу Outlast, що відповідає за ефективну терморегуляцію, дозволив забезпечити найбільш комфортні умови для сну дитини. Інноваційний матеріал Outlast - капсули з парафіном, які "вплітаються" в тканину і поглинають надмірне тепло в період підвищеної активності (так як парафін стає рідким), і віддає його, як тільки навантаження закінчується (парафін твердне). Застосування даного матеріалу, дозволило істотно зменшити обсяг одягу, що в свою чергу забезпечує більшу свободу рухів.

OUTLAST - найбільш підходящий матеріал для малюків, оскільки він здатний забезпечити температурний комфорт, так звану "золоту середину", при якій дитині не буде жарко або холодно.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag особливий матеріал і терморегуляція

Натуральна тканина

100% бавовна

Дитячий комбінезон виготовлений з 100% бавовни, який чудово вбирає вологу і не викликає подразнення шкірного покриву дитини. Натуральний бавовняний матеріал забезпечує відчуття легкості та невимушеності. Snuggle world Baby - це комбінезон, від якого «віє» теплом і затишком домівки.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag бавовна

Кольорові елементи дизайну

Натуральні компоненти

Комбінезон прикрашений кольоровими елементами, які нанесені на виріб якісною фарбою. Фарба не містить шкідливих добавок і стійка до впливу температури та води. Навіть часте прання істотно не вплине на зовнішній вигляд виробу.

* Прати комбінезон рекомендується тільки в режимі делікатного прання. Після прання виріб не потрібно гладити, досить добре розправити тканину і просушити її.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag кольорові елементи дизайну

Форма спального мішка

Комбінезон забезпечує свободу рухів дитини під час відпочинку, що безсумнівно заспокоює його в результаті чого малюк швидко засинає.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag вільний дизайн

Комбінезон-конверт для самих маленьких

Якщо дитина любить тепло, швидко замерзає, то елементи дизайну, дозволяють скласти його в певний конверт, який повністю обертає дитину і дозволяє більш ефективно зігріти навіть в погано опалювальному приміщенні. Це прекрасний варіант для дітей віком до 9 місяців.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag форма конверта

Детально продумані елементи дизайну

Детально продуманий дизайн, дозволяє в момент знімати/одягати комбінезон, а розширена нижня частина виробу, створює більше простору для вільного руху ніг. Прихована конструкція блискавки - убезпечить малюка від ран, а кнопкові застібки - забезпечать надійне "закривання" виробу.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag елементи дизайну

Спальний одяг для дітей до 4 років

Комбінезон - це відмінний одяг для сну, який розрахований на дітей віком до 4 років. Він немов ніжно обволікають тіло, створюючи атмосферу тепла, затишку та комфорту.

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag в розгорнутому вигляді

Моделі комбінезонів відповідно до віку:

Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag D83087 моделі і вік

Найменування: Дитячий комбінезон Snuggle world Baby Temperature Sleeping Bag D83088 38*90cm 2-4y
Бренд: Snuggle world
Тип: Дитячий комбінезон з ніжками
Матеріал: Підкладка: 100% бавовна, наповнювач: 83.5% поліестер, 16.5% поліпропілен
Рекомендований вік: 6 - 24 місяців
Розмір: 38 х 90 см
Рекомендований зріст: 90 ~ 100 см