Домашній кардіограф Xiaomi HiPee WeCardio UN ECG

Електрокардіограф, який допоможе виявити проблеми з серцем

Стрес або перепади настрою, ожиріння, куріння, алкоголь і т.ін., є причиною проблем з серцем. Міні-кардіограф HiPee WeCardio — це професійний медичний пристрій, який швидко вимірює ЕКГ, щоб ви могли виявити серцево-судинні проблеми та вчасно почати лікування.

Електрокардіограф дуже простий у використанні, весь тест займає всього 30 секунд.

У HiPee WeCardio ECG використовується вдосконалений алгоритм аналізу форми хвилі ЕКГ, аналогічний принципу роботи ЕКГ в стаціонарі, який може визначати порушення серцевого ритму, ішемію міокарда, сильний статичний тиск.

За допомогою методу систематичного аналізу монітор серцевого ритму може забезпечити відносно точне посилання для клінічного діагнозу.

Міні-пульсометр Hipee ECG

На додаток до виявлення ризику серцевих захворювань, міні-ЕКГ Hipee завжди виявляє різні сигнали від серця та контролює міру стресу, втоми, що дозволить зробити своєчасні корективи у власний темп життя.

Вишуканий дизайн, портативний як кредитна карта

Пристрій має компактний дизайн, він простий у використанні, важить всього 33 г, захищений пилезахисною тканиною, і ви завжди можете взяти його з собою. Електроди Hipee ЕКГ виготовлені з металевого срібла та нікелю з високою чутливістю і не вимагають заміни електрода.

Управління зрозуміле навіть літнім людям

Коли ваші руки або груди торкнуться двох "площадок" міні-ЕКГ, пристрій автоматично підключить Bluetooth до вашого смартфону. Якщо не торкатися до Hipee ECG, він відключиться автоматично через 3 секунди та повернеться в енергозберігаючий режим. Вимірювання та попередження будуть відображатися на вашому смартфоні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Домашній кардіограф
Бренд: HiPee
Модель: WECardio UN
Передача даних: Передається на смартфон через Bluetooth
Розмір: 87 х 49 х 7 мм
Вага: 33 г