Доріжка для ходьби Xiaomi WalkingPad С1 Black

Доріжка для ходьби, яка не займає багато місця

Ви шукайте доріжку для ходьби, за допомогою якої ви зможете спалити зайві калорії та при цьому вона не буде займати багато домашнього простору? Тоді зверніть увагу на WalkingPad С1!

У складеному вигляді ця доріжка для ходьби WalkingPad С1 займає площу менше половини квадратного метра, що дозволить зберігати її хоч під ліжком, хоч в кутовій частині кімнати або балкона.

Міцний алюмінієвий каркас

WalkingPad С1 має міцну і цільну конструкцію зі сплаву алюмінію, що значно знижує загальну вагу вироби. При вазі в 22 кг вона здатна витримати навантаження до 90 кг.

Два спортивних режими проведуть вас від початкового рівня до майстра

WalkingPad С1 використовує запатентовану технологію автоматичного управління швидкістю для вимірювання положення користувача, зміни частоти кроків та автоматичного контролю прискорення*.

* M — ручний режим, яким, як правило, рекомендується користуватися новачкам. Цей режим дозволяє запускати доріжку в роботу, вимикати її після тренування, активувати уповільнення/прискорення, а також перемикати режими з допомогою ПДУ.

A — автоматичний режим, призначений для досвідчених користувачів і вільно контролює швидкість пересування.

Цифровий пульт дистанційного управління

Доріжка для ходьби WalkingPad С1 комплектується пультом управління з цифровим дисплеєм, на якому ви можете переглядати інформацію в режимі реального часу про пройдену відстань, швидкість пересування, кількість спалених калорій і т.ін.

Тонка ступінчаста платформа

Висота ступінчастою платформи становить всього 69 мм, що зменшує відстань між доріжкою і землею, робить доріжку для ходьби більш стійкою та значно знижує шум під час виконання вправ.

Комфортна ходьба

Платформа для ходьби складається з м'якого і зручного амортизуючого шару з етиленвінілацетату і зносостійкого шару, який знижує тертя, забезпечує зручність і еластичність, а також захищає суглоби від ушкоджень.

Синхронізація з розумним додатком

Доріжку для ходьби WalkingPad С1 можна синхронізувати з ексклюзивним спортивним додатком для зберігання статистики тренувань.

Дані тренувань за тиждень, місяць, рік, ви зможете переглянути в будь-який час, а це допоможе вам стежити за прогресом від ваших тренувань.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Доріжка для ходьби
Бренд: WalkingPad
Модель: С1
Розмір в робочому вигляді: 1449 x 528 x 117 мм
Розмір в складеному вигляді: 855 x 528 x 145.5 мм
Площа полотна: 1200 x 400 мм
Висота ступінчастої платформи: 69 мм
Максимальне навантаження: 90 кг
Застосовний вік: Від 14 до 60 років
Діапазон швидкості: 0.5 км/год - 6.0 км/год
Номінальна напруга: 220 В, 50 Гц
Спортивні режими: Режим очікування, ручний режим, автоматичний режим
Вага: 22 кг