Дзеркало для макіяжу Xiaomi DOCO Daylight Mirror White HZJ001

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Елегантний дизайн

Дзеркало для макіяжу DOCO HZJ001 має розміри 180 x 285 x 140 мм, надлегку вагу всього 320 г і знімну конструкцію, що дозволяє користувачам легко носити його в рюкзаку, сумці або валізі.

Крім того, дзеркало для макіяжу DOCO має срібне напилення, використовує вбудовані оптичні скляні матеріали, а також забезпечує більшу відбиваючу здатність в порівнянні з традиційними дзеркалами.

Справжня світлодіодна система освітлення

Косметичне дзеркало DOCO оснащено високоякісною системою світлодіодного освітлення, індексом передачі кольору HD, що відновлює 85% природного сонячного світла.

Крім того, система світлодіодів розрахована на 360° різноспрямованого освітлення, без відблисків, без тіней, що робить макіяж більш точним і легким.

Регульована яскравість світіння

Дзеркало для макіяжу DOCO підтримує регулювання яскравості. Зокрема, за допомогою сенсорних клавіш користувачі можуть вільно налаштовувати рівень освітленості, відповідно до навколишнього середовища і різними потребами макіяжу. Виробник також оснастив дзеркало DOCO HZJ001 можливістю гнучкого повороту від 0 до 90°.

Тривалий час автономної роботи

Дзеркало з DOCO LED оснащено акумулятором великої ємності на 1000 мАг, тому кожна зарядка може задовольнити потреби використання протягом 1 тижня.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дзеркало для макіяжу
Бренд: DOCO
Модель: HZJ001
Матеріал: АБС-пластик
Вихід: 5В / 1A
Ємність акумулятора: 1000 мАг
Вага: ~ 320 г
Колір: Білий
Розмір: