Дзига Xiaomi AULDEY Infinity Nado Крек Glare Aspis-s Слiпучий Щит (YW624704)

Потужна дзиґа Сліпучий Щит нової серії Крек турнірних бійців Infinity Nado. Тип за характером - захисник. Набір складається з двох дзиґ, кільце однієї з них складаеться з двох металевих частин, завдяки чому одне кільце вільно обертається навколо дзиґи. Така властивість надає блейду непереборної витривалості на арені!

Також у наборі: стартовий пристрій чорно-зеленого кольору, стартовий ланцюг, зручна рукоятка чорно-червоного кольору, ключ для збирання дзиґ, інструкція користувача. Крекована дзиґа постачається у стильній сріблястій упаковці. Дзиґа Infinity Nado здатна перемагати бійців відмінної від Nado армії дзиґ.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дзига Auldey Infinity Nado серiя Стандарт Glare Aspis Слiпучий Щит

Дзиґи серії Крек на перший погляд можуть нагадати спліт серії. Крековану дзиґу можно зібрати, знявши заглушку з однієї з дзиґ, що входить до набору. Унікальність полягає в тому, що нижня (базова дзиґа) має всередені пружину, яку ми затискаємо, приєднуючи верхню дзиґу. Також, на нижній дзизі є перемикач, за допомогою руху якого можливо відпустити пружину та відкріпити верхню дзиґу.

Виробник радить використовувати крюки ланцюга старту, для приведення цього перемикача в дію. Якщо ви зробите це в момент обертання – верхня дзиґа просто вистрибне в повітря та наскочить на поверхню арени, збиваючи всіх інших блейдів!

Назва: Дзига Auldey Infinity Nado серiя Стандарт Glare Aspis Слiпучий Щит
Бренд: AULDEY
Вік: 5 +
Комплектація: пристрій запуску
лента старта
ключ для сборки
2 дзиґи
Особливості: формується з двох частин
цілісний важкий режим (дві складові зібрані разом)
режим Crack (Крек) (може розпастися на 2 дзиґи і атакувати противника з різних сторін)
кожну дзиґу можна самостійно запускати на арені
3 режими