Дзига Xiaomi AULDEY Infinity Nado серiя Сплiт Battle Buddha Warriors Battle Buddha Бойовий Будда та Blast Flame Бойовий Ведмiдь (YW624601)

Потужна дзиґа легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з пристроєм запуску у комплекті, інноваційний дизайн та комплектація 2 в 1. Одна дзиґа Nado може бути розділена на дві та отримати дві різні тактики у боях. Має два металевих кільця для їх зміни.

Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, аби перетворитись на інший тип. Здатна перемагати бійців відмінної від Nado армії дзиґ.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дзига Auldey Infinity Nado серiя Сплiт Battle Buddha Warriors Battle Buddha Бойовий Будда та Blast Flame Бойовий Ведмiдь

Дзиґи у виконанні СПЛІТ Battle Buddha/Warriors Бойовий Будда (бонус атаки і сили в центрі арени) та Blast Flame Бойовий Ведмідь (бонус атаки і сили в центрі арени) легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з біло-зеленим пристроєм запуску в комплекті, інноваційним дизайном і комплектацією 2 в 1.
Дзиґа Nado в об'єднаній комбінації спліт після серії зіткнень на арені може розділитися на дві і отримати дві різні тактики в боях.

Можна запустити обидві дзиґи самостійно, не об'єднуючи в спліт (для одночасного запуску двох частин знадобиться додатковий біло-зелений пристрій старту).  

Запуск в комбінації спліт і запуск дзиґи Warriors/Battle Buddha здійснюється штатним пристроєм старту. Унікальна можливість саме цього набору - в комплекті дзиґа Blast Flame лівостороннього обертання, для її самостійного запуску поза комплектом Спліт знадобиться біло-блакитний стартовий пристрій, рекомендуємо придбати позицію Стандарт Blast Flame з біло-блакитним пристроєм старту в базовому комплекті.

Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, аби перетворитись на інший тип.

Назва: Дзига Auldey Infinity Nado серiя Сплiт Battle Buddha Warriors Battle Buddha Бойовий Будда та Blast Flame Бойовий Ведмiдь
Бренд: AULDEY
Вік: 5 +
Особливості: пристрій запуску /2 шт.
Може бути переобладнана додатковими аксесуарами
Має два металевих кільця
2-в-1: дзиґа може бути розділена на дві