Дзига Xiaomi AULDEY Infinity Nado серiя Сплiт Night Owl Нiчна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона (YW624604)

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Потужна дзиґа легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з пристроєм запуску у комплекті, інноваційний дизайн та комплектація 2 в 1. Одна дзиґа Nado може бути розділена на дві та отримати дві різні тактики у боях.

Має два металевих кільця для їх зміни. Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, аби перетворитись на інший тип. Здатна перемагати бійців відмінної від Nado армії дзиґ.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дзига Auldey Infinity Nado серiя Сплiт Night Owl Нiчна Сова та Razer Orochi Разюча Горгона

Дзиґи у виконанні СПЛІТ Night Owl Нічна Сова (бонус атаки) і Razer Orochi Разюча Горгона (бонус витривалості) легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з біло-блакитним пристроєм запуску в комплекті, інноваційний дизайн і комплектація 2 в 1. Лівосторонній обертання. Але можна запустити і в іншому напрямку, як і всі інші дзиґи Infinity Nado.
Дзиґа Nado в об'єднаній комбінації спліт після серії зіткнень на арені може розділитися на дві і отримати дві різні тактики в боях.
Можна запустити обидві дзиги і самостійно, не об'єднуючи в спліт (для одночасного запуску двох частин знадобиться додатковий пристрій старту).

Запуск в комбінації спліт і запуск дзиґи Night Owl/Razer Orochi здійснюється штатним біло-блакитним пристроєм старту. Унікальна можливість цього набору - в комплекті дзиґа Night Owl для самостійного запуску якої потрібен тільки біло-блакитний стартовий пристрій і не підходить біло-зеленй з іншого комплекту. А для Razer Orochi підійдуть обидва, він універсальний. Це один з рідкісних наборів з такою можливістю.

Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, щоб перетворитися в інший тип.

Назва: Дзига Auldey Infinity Nado Стандарт Super Whisker Небесний вихор
Бренд: AULDEY
Вік: 5 +
Комплектація: Пристрій запуску - 2 шт.
Особливості: Може бути переобладнаний додатковими аксесуарами
Має два металевих кільця
2-в-1: дзига може бути розділена на два