Дзига Xiaomi AULDEY Infinity Nado серiя Сплiт Shadow Shark Примарна Акула и Delver Mecha Сталевий Ведмiдь (YW624602)

Доставка

Звичайна ціна

Потужна дзиґа легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з пристроєм запуску у комплекті, інноваційний дизайн та комплектація 2 в 1. Одна дзиґа Nado може бути розділена на дві та отримати дві різні тактики у боях.

Має два металевих кільця для їх зміни. Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, аби перетворитись на інший тип. Здатна перемагати бійців відмінної від Nado армії дзиґ.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дзига Auldey Infinity Nado серiя Сплiт  Shadow Shark Примарна Акула и Delver Mecha Сталевий Ведмiдь

Дзиґи у виконанні СПЛІТ Shadow Shark Примарна Акула (бонус балансової стійкості) і Delver Mecha Сталевий Ведмідь (бонус захисту) легендарної серії турнірних бійців Infinity Nado з біло-зеленим пристроєм запуску в комплекті, інноваційний дизайн і комплектація 2 в 1.

Дзига Nado в об'єднаній комбінації спліт після серії зіткнень на арені може розділитися на дві і отримати дві різні тактики в боях.

Можна запустити обидві дзиґи і самостійно, не об'єднуючи в спліт (для одночасного запуску двох частин знадобиться додатковий біло-зелений пристрій старту).

Може бути переобладнана додатковими аксесуарами, щоб перетворитися в інший тип або об'єднатися з іншими дзиґами серії спліт в іншій конфігурації.

Назва: Дзига Auldey Infinity Nado серiя Сплiт  Shadow Shark Примарна Акула и Delver Mecha Сталевий Ведмiдь
Бренд: AULDEY
Вік: 5 +
Комплектація: Пристрій запуску - 2 шт.
Особливості: Може бути переобладнана додатковими аксесуарами
Має два металевих кільця
2-в-1: дзиґа може бути розділена на дві