Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Electric Blanket 170*150cm HYY-DRT135W-01

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Electric Blanket 170*150cm HYY-DRT135W-01 - це чудове рішення, щоб насолоджуватися затишком та комфортом у холодну пору. Вибирайте оптимальний комфортний режим. Міцний матеріал та тришаровий захист нагрівального дроту захищає його від заломів та забезпечує більш тривалий термін служби ковдри. Також передбачено функцію автоматичного відключення після 12 годин безперервної роботи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сон у теплі та комфорті

Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Electric Blanket 170*150cm HYY-DRT135W-01 забезпечить тепло та комфорт холодної ночі, а сон буде приємнішим та міцнішим. Після 12 годин використання ковдри спрацьовує автоматична функція вимкнення. А в порівнянні з традиційними обігрівачами потужність електричної ковдри досить низька, що дозволить заощаджувати на електроенергії.

Ковдра з підігрівом Xiaoda Electric Blanket  на лыжку

Три температурні режими

Модель підтримує три температурні режими: 35, 36.5 та 44 градусів цельсія. Розігрів до 35-37 градусів здійснюється за 20 хвилин, а потім ковдра переходить у режим інтелектуального регулювання температури. Особливо приємно включити ковдру на розігрів за 15 хвилин до сну, щоб під час відходу до сну постіль вже була розігріта.

Ковдра з підігрівом Xiaoda Electric Blanket  сон

Міцний матеріал

Для ковдри використаний міцний матеріал та ущільнена окантовка. Такий підхід дозволить забезпечити більший термін служби. Виробник також продумав питання безпеки, тому електрична ковдра працює на низькій напрузі і її можна використовувати впевнено, комфортно та без побоювань. Поверхня виготовлена з м'якої делікатної тканини, приємної на дотик.

Ковдра з підігрівом Xiaoda Electric Blanket  на лыжку

Тришаровий провід

Щоб забезпечити тривалий термін експлуатації, для внутрішнього нагрівального дроту реалізовано тришаровий захист. Такий підхід дозволить витримати ковдрі до 25000 складок, захищаючи від заломів та пошкоджень нагрівальних проводів.

Ковдра з підігрівом Xiaoda Electric Blanket  перемикання режимів

Тип:

Електрична ковдра

Бренд: Xiaoda
Модель: HYY-DRT135W-01
Колір:

білий

Розмір:

170X150 см

Потужність:

135 Вт

Робоча напруга:

220 В

Вага:

1,59 кг

Напруга:

21В

Температура нагрівання:

35°, 36.5° та 44° градусів цельсія

Комплектація:

Електрична ковдра, шнур живлення та контролер