Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Electric Blanket 150*80cm HDDRT02-60w

  • Білий

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Ваш комфортний «теплий сон»

Конструкція електричногї ковдри Xiaoda строго контролюється з точки зору її матеріалу та функцій, а також низького рівня випромінювання, щоб ви і ваша сім'я могли спати спокійно та насолоджуватися теплом і затишком.

Розумний термостат

Ковдра з підігрівом Xiaoda обладнана розумним термостатом, за допомогою якого ви можете налаштувати один з трьох температурних режимів: 35 °C, 40 °C, 55 °C.

Це дозволить вам підібрати найбільш оптимальну температури для комфортного сну, в залежності від погоди за вікном і рівня «охолодження» приміщення.

Інтелектуальне відключення за 12 годин

Коли ви спите довгий час, вам потрібно встановити перший режим. Ковдра буде поступово остигати протягом 12 годин, поки автоматично не відключиться живлення. Це забезпечить вам теплий та хороший сон.

Захист від перегріву

Електрична ковдра Xiaoda нагрівається до певної температури. Вона призначена для безпеки користувачів. Коли електрична ковдра перегрівається (понад 55 °C), вона буде відключена. Коли температура нагріву ковдри опуститься до певної температури, вона буде знову включено.

Легко видаляйте кліщів одним натисканням на перемикач

Постільні кліщі можуть викликати шкірну алергію та свербіж, що дуже небезпечно для здоров'я. Електрична ковдра Xiaoda використовують електричний струм для вироблення тепла. Висока температура вбиває кліщів і створює здоровий сон.

Джерело живлення змінного струму з низьким рівнем випромінювання

Компанія Xiaoda повторно оптимізувала схему та виробничий процес, щоб контролювати електромагнітне випромінювання в межах безпеки людського тіла, відповідати вимогам стандарту GB4343.1-2009 і захищати здоров'я всієї родини.

Ніжний нетканий матеріал

Поверхневий шар електричної ковдри виготовлений з тонкого нетканого матеріалу, який має високу стійкість до тиску води, хорошою вентиляцією і хорошою стійкістю до кислот і лугів.

Економія енергоспоживання

Завдяки низькій потужності 60 Вт/120 Вт (в залежності від розміру виробу), ковдру з підігрівом Xiaoda, може нагріватися до заданої температури і зберігати тепло протягом всієї ночі, економлячи ваші витрати на електроенергію.

Тканина, яку можна прати

Тканина виготовлена ​​за технологією ультразвукового зварювання, яка міцно склеєна і практично не мнеться. Гаряча лінія безпечна і міцна, легка та портативна, що дозволить вам прати ковдру в пральній машині.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрична ковдра
Бренд: Xiaoda
Розмір (односпальна): 150 х 80 см
Потужність: 60 Вт
Робоча напруга: 220 В
Комплектація: Електрична ковдра, блок живлення та контролер
Колір: Білий