Електрична ковдра Xiaomi Xiaoda Smart Low Voltage Electric Blanket 170*150cm

Інтелектуальний контроль температури

Електрична ковдра Xiaoda Wi-Fi має інтелектуальну систему контролю температури PTC з трьома рівнями регулювання. Завдяки цьому постійна температура буде підтримуватися на заданому рівні.

20 хвилин швидкого нагріву, не потрібно довго чекати

Через 20 хвилин після включення обігріву, температура ковдри може підвищитися 35 °C ~ 37 °C, після чого активується інтелектуальне регулювання постійної температури відповідно до попередньо встановленого режиму. Поки ви прийміть душ та почистите зуби, тепла ковдру вже готове для вас.

7-шарова композитна структура

Верхні 4 шари і нижні 3 шари різних тканин щільно обгорнуті, утворюючи складову зону теплопровідності, яка рівномірно розподіляє тепло, а також подвоює рівень комфорту, так що все тіло швидко зігрівається.

Делікатна та приємна для шкіри тканина

Поверхневий шар електричного ковдри виконаний з м'якої, дихаючої, ніжною та приємною для шкіри тканини.

Автоматичне відключення

Система обігріву ковдри Xiaoda автоматично відключиться після того, як час роботи досягне 12 годин, щоб уникнути дискомфорту, викликаного тривалим нагріванням.

Наднизьке напруга

Для безпечного нагріву напруга електричної ковдри Xiaoda становить 21 В, що набагато нижче, ніж безпечна напруга для людського тіла 36 В.

«Безвипромінювальний» нагрів

Традиційні електричні ковдри живляться безпосередньо від мережі, в той час як Xiaoda використовує спеціальну систему подвійної ізоляції для перетворення мережі змінного струму в нешкідливий чистий постійний струм та ізоляції різного електромагнітного випромінювання в електричній мережі для забезпечення безвипромінювального нагріву навіть для літніх людей і дітей.

Дистанційне управління

Щоб досягти більш зручного для користувача способу нагрівання, він був модернізований на основі електричної ковдри першого покоління Xiaoda з додаванням функції Smart Mijia. Тепер ковдрою може дистанційно управлятися за допомогою смартфона, що забезпечує більше зручності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрична ковдра (Wi-Fi версія)
Бренд: Xiaoda
Розмір (двоспальна): 170 х 150 см
Потужність: 100 Вт
Робоча напруга: 21 В постійного струму
Комплектація: Електрична ковдра, блок живлення та контролер
Колір: Білий