Електрична зубна щітка Xiaomi Mi Home (Mijia) T700

  • Темно-синій
  • 12 місяців

Більш щільна посадка щетинок

Електрична зубна щітка Mijia T700, оснащена м'якими щетинками DuPont Nylon, більш дбайливо і ретельно вичищає залишки їжі та наліт в проміжках між зубами.

Висока щільність посадки щетинок підвищує ефективність очищення ротової порожнини, особливо, якщо ви розмістите її під кутом 45 градусів до верхівки кореня, чистячи нижні зуби знизу-вгору, а верхні зуби зверху-вниз.

Звуковий мотор з магнітною левітацією

В електричній зубній щітці Mijia T700 використовується мотор, що здійснює до 39 600 звукових коливань в хвилину, сприяючи створенню чудової очищаючої здатності для видалення не тільки зубного нальоту, а й зубного каменю.

При цьому в конструкції зубної щітки використовуються амортизуючі матеріали, які знижують рівень шуму та зменшують відчуття вібрації при утриманні Mijia T700 в руці.

Регулювання потужності

Кнопка на ручці може безпосередньо регулювати потужність чистки, від м'якої до сильної, тому ви можете перемикати режими роботи на свій розсуд.

Ексклюзивне налаштування режиму чищення зубів

На додаток до м'якого і стандартного режимів підключення до Mijia APP також дозволяє налаштувати інтенсивність та тривалість чищення зубів, які вам подобаються, відповідно до потреб різних людей.

Автоматичне нагадування при надмірному тиску

Коли сила чистки зубів занадто велика, активується нагадування про надмірному тиску, щоб запобігти кровотечі ясен через надмірно прикладені зусилля.

Світлодіодний дисплей

На світлодіодному дисплеї може відображатися така інформація як оцінка чистки зубів і заряд акумулятора.

У додатку Mijia можна переглянути додаткові дані та аналітичні звіти, які допоможуть вам виробити правильну звичку чистити зуби.

24 дні автономної роботи

Літієвий акумулятор ємністю 1050 мАг, після повної зарядки, може забезпечити до 24 днів роботи електричної зубної щітки, якщо ви будете чистити зуби не більше 2 разів на день по 2 хвилини.

Вологостійкий дизайн

Захист корпусу зубної щітки відповідно до стандарту захисту IPX7, дозволить вам промивати Mijia T700 під проточною прісною водою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: MiJia
Модель: MES604
Щетинки: DuPont
Метод зарядки: Індуктивна зарядка
Тривалість зарядки: 6 годин
Номінальний вхід: 5В ⎓ 1A
Номінальна потужність: 4.2 Вт
Клас водонепроникності: IPX7 (захист від прісної води)
Розмір: Ф27 x 255 мм
Вага: 220 г