Електричний обігрівач Xiaomi SmartMi GR-H (DNQGRH08ZM)

Графеновий обігрівач

Інноваційний підлоговий обігрівач SmartMi GR-H використовує графеновий матеріал з коефіцієнтом перетворення електричного струму 99%. Це в свою чергу знижує втрати енергії та підвищує ефективність обігріву.

Графен, як матеріал з найвищою теплопровідністю з усіх, коли-небудь виявлених, досягає 5300 Вт/мК, що більш ніж в десять разів більше, ніж у міді та алюмінію.

Він відмінно підходить для виготовлення покриттів з тепловим випромінюванням і часто використовується в опалювальній промисловості.

Що стосується конструкції обігрівача, в ньому застосовується інноваційна GFM-структура нагріву з вражаюче великою площею розсіювання тепла 7116 см².

Висока ефективність розсіювання тепла

Поверхня обігрівача SmartMi GR-H має графенове покриття в далекій інфрачервоній області спектра площею 3322 см², що дозволяє поліпшити ефективність поширення тепла. Крім того, швидкість нагріву на 60% вище, ніж у інших обігрівачів.

В даному способі нагріву поєднуються методи теплової конвекції та теплового випромінювання, які є більш результативним для збалансованого і швидкого нагріву кімнати.

Корпус із захистом від бризок води

Підлоговий обігрівач SmartMi GR-H захищений від впливу бризок прісної води за стандартом IPX4, що дозволить використовувати його не тільки в вітальні, спальні, а й у ванній кімнаті.

3 режими нагріву

Збоку обігрівача знаходяться перемикач потужності та ручка регулювання температури, якою можна керувати як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки.

За допомогою ручки потужності ви можете вибрати один з 3-х режимів нагріву: 900 Вт /1300 Вт /2200 Вт. За допомогою поворотного важеля, розташованого трохи нижче, ви зможете відрегулювати температуру, при якій вам буде комфортно.

Крім того, варто відзначити, що після нагрівання до заданої температури, обігрівач перейде в режим збереження тепла та припинить нагрів.

Складна сушильна стійка

Восени погода в основному похмура і дощова, а зимою — снігова. SmartMi GR-H обладнана складаною сушильною стійкою з вантажопідйомністю 1.5 кг, що дозволяє просушувати одяг в процесі обігріву кімнати.

3-х рівневий захист

Маючи трирівневий захист, SmartMi GR-H автоматично відключиться при дуже високій температурі, перегрів і куті нахилу більше 45 градусів.

Основа електричного обігрівача також має силіконову подушку, яка не тільки грає роль проти ковзання, а й ефективно захищає підлогу від пошкоджень при русі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електричний обігрівач
Бренд: SmartMi
Модель: DNQGRH08ZM
Метод управління: Механічний
Потужність нагріву: 0-2200 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Рівень захисту: IPX4 (захищений від впливу бризок прісної води)
Вага: