Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3 Black

  • 24 місяця

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Три набори плаваючих лез

Електробритва Enchen BlackStone 3 з ультрасучасним дизайном обладнана трьома наборами незалежних один від одного плаваючих лез, які на 1/3 збільшують площу гоління в порівнянні зі стандартними бритвами з подвійним лезом. Гладкі на дотик леза, виготовлені з японської сталі, відмінно пристосовуються до контурів обличчя, легко збриваючи щетину на підборідді, шиї, щоках і навколо губ.

Гоління ESM

У електробритві Enchen третього покоління використовується розумна бритвена система ESM потужністю 5 Вт з функцією захисту від защемлення. Навіть при низькій потужності, бритва підтримує стабільну швидкість ріжучої головки. Крім того, бритва має відносно низький рівень шуму при роботі, близько 67 дБ, що нижче міжнародного стандарту IEC 75 дБ.

Підвищена ефективність гоління

У електробритві Enchen використовується захисна сітка з подвійним кільцем товщиною 0.09 мм, що дозволяє захоплювати дрібні волоски і дбайливо їх зрізати.

Підходить для вологого гоління

Виготовлена ​​бритва з поєднання АБС-пластика і полікарбонату. Корпус пристрою надійно захищений від впливу вологи за стандартом IPX7.

2 місяці без підзарядки

Щоб заповнити заряд акумулятора бритви на 100% знадобиться всього близько 90 хвилин. Якщо голитися щодня по 1.5 хвилини, то бритва Enchen BlackStone 3 здатна пропрацювати до 3 місяців без підзарядки.

Варто відзначити важливу особливість електробритви. Оскільки в ній передбачений інтерфейс Type-C, який підтримує технологію Plug-and-Play, навіть якщо ви повністю розрядили акумулятор пристрою, просто підключіть бритву до джерела живлення і ви зможете відразу почати нею користуватися.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: Enchen
Модель: BlackStone3
Система гоління: Роторна
Номінальна потужність: 5 Вт
Номінальна напруга: 5 В ⎓
Клас водонепроникності: IPX7
Спосіб зарядки: Зарядка Type-C
Тривалість роботи: 150 хвилин
Тривалість зарядки: 90 хвилин
Розмір: 155 х 51 мм
Вага: 139 г
Колір: Чорний