Електробритва Xiaomi Enchen Rotary Shaver Knight 1 Black(BK3000)

  • Чорний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Enchen Rotary Shaver Knight 1 - електробритва з геометричним дизайном. Стильне рішення для щоденного гоління. Модель підтримує як сухе, так і вологе гоління. Пристрій має продуману систему безпеки - захист від випадкового ввімкнення, автоматичне вимкнення в разі засмічення бритвеної насадки. Обертові бритвені головки адаптуються під контури обличчя, забезпечуючи ретельне опрацювання кожної зони.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Елегантний дизайн

Enchen Rotary Shaver Knight 1 - електробритва з геометричним обтічним дизайном. Тонка ручка зручна для тримання і забезпечує комфорт у використанні.

Enchen Rotary Shaver Knight 1 леза

Двигун на 70000 обертів за хвилину

Ця бритва — досить потужний агрегат, який забезпечить швидке гоління. Система подвійних лез, завдяки більшій площі контакту зі шкірою ретельно опрацьовує кожну зону. Плаваюча бритвена головка складається з 3 частин і акуратно підлаштовується під контури обличчя.

Enchen Rotary Shaver Knight 1 вологозахист

Самозагострювальні леза

Не варто переживати, що потрібно запастися додатковими насадками. Завдяки самозагострювальним лезам, бритва буде довго підтримувати якість гоління. Леза також отримали електрохімічну обробку ECM, яка запобігає появі металевих задирок і покращує їхню зносостійкість.

Гоління без травматизації

Enchen Rotary Shaver Knight 1 забезпечує гладке гоління, захищаючи шкіру від травмування. Бритва підтримує сухе і вологе гоління. Тому ви можете вибрати більш відповідний вам і вашій шкірі варіант. Також у бритві передбачено захист від засмічення, у разі якого спрацює автоматичне вимкнення. Система розумного гоління підтримує стабільну швидкість роботи бритви, навіть за низького рівня заряду.

Enchen Rotary Shaver Knight 1 бритвена головка

До 2 місяців роботи без зарядки

Модель працює від вбудованого акумулятора. На повному заряді пристрій може забезпечити роботу до 2 місяців. Повний цикл заряджання займає 1,5 години.

Безпечна робота

Увімкнення бритви здійснюється за датчиком руху. Також передбачено захист від випадкового ввімкнення. Водночас пристрій видає низький рівень шуму, а отже не заважатиме оточуючим під час використання.

Enchen Rotary Shaver Knight 1 насадка

Тип:

Електробритва

Бренд: Enchen
Модель:

Knight 1

Колір:

Чорний

Розміри:

173 х 69 х 35 мм

Потужність двигуна:

70000 об/хв

Час зарядки:

1,5 години

Час автономної роботи:

60 днів

Тип гоління:

сухе, вологе

Інтерфейс зарядки:

Type-C