Електробритва Xiaomi Mi Home (Mijia) Electric Razor Rotating Double Head MSX201

Стильне чорне забарвлення

Електробритва MSX201 покрита розкішним чорним шаром, який цілком підходить для джентльменського стилю. Крім того, вона має досить компактні розміри та товщину всього 30 мм, що дуже зручно для перенесення виробу.

Подвійна ріжуча головка

Особливість конструкції міні-бритви Mijia MSX201 - це зручне подвійне лезо. Крім того, конструкція з подвійною ріжучою головкою забезпечує адаптивність до різних контурів обличчя.

Конструкція плаваючих головок, що утворюють V-подібну форму, відповідають особливостям побудови підборіддя та нижньої щелепи користувача. Крім того, ріжучі ножі дозволяють якісно зрізати щетину з куточків рота.

Двигун з частотою обертання 7200 об / хв

Бритва Mijia MSX201 оснащена двигуном з частотою обертання до 7200 об / хв та оптимізованою конструкцією, яка сприяє зниженню рівня вібрації та шуму від роботи пристрою.

Захист від короткочасного впливу води

Компактна електробритва Mijia MSX201 надійно захищена від короткочасного впливу води за стандартом IPX7, що дозволяє голитися, коли ви приймаєте душ.

До 90 хвилин роботи на одному заряді

Електробритва MSX201 обладнана зарядним портом Type-C. Завдяки 2 годинам зарядки бритви, користувачі можуть використовувати пристрій протягом 90 хвилин.

Якщо вам необхідно терміново поголитися, а бритва розряджена, для зарядки бритви досить 5-10 хвилин, щоб задовольнити потребу в одноразовому використанні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: MiJia
Модель: MSX201
Гоління: Роторна
Тип гоління: Сухе та вологе
Кількість головок для бриття: 2
Розмір: 56 х 30 х 87 мм
Вхід: 5В 1A
Номінальна потужність: 2 Вт
Клас водонепроникності: IPX7
Порт зарядки: Type-C
Тривалість зарядки: Близько 2 годин
Тривалість використання: Близько 90 хвилин

Завантаження…