Електробритва Xiaomi Mi Home (Mijia) Portable Double Head Electric Shaver Black MSW201 (NUN4070CN)

Стильне чорне забарвлення

Електробритва MSW201 покрита розкішним чорним шаром, який цілком підходить для джентльменського стилю. Крім того, вона має досить компактні розміри та товщину всього 16.5 мм, що дуже зручно для перенесення виробу.

Подвійна ріжуча головка

Особливість конструкції міні-бритви Mijia MSW201 — це зручне подвійне лезо. Крім того, конструкція з подвійною ріжучою головкою діафрагмою 0.3 мм, забезпечує адаптивність до різних контурів обличчя.

Таким чином, ефект чистого гоління також поліпшується вдвічі, дозволяючи швидко обробляти всі типи борід: довгі, короткі, густі та тонкі гладко і особливо м'яко, не ушкоджуючи шкіру.

Двигун з частотою обертання 6500 об/хв

Бритва Mijia MSW201 оснащена двигуном з частотою обертання до 6500 об/хв та оптимізованою конструкцією, яка сприяє зниженню рівня вібрації та шуму від роботи пристрою.

Захист від короткочасного впливу води

Компактна електробритва Mijia MSW201 надійно захищена від короткочасного впливу води за стандартом IPX7, що дозволяє голитися, коли ви приймаєте душ.

До 60 хвилин роботи на одному заряді

Вбудований літієвий акумулятор великої ємності дозволяє повністю зарядити його всього за 1 годину, через популярний інтерфейс Type-C.

Після повної зарядки акумулятора, ви зможете використовувати електробритву протягом 60 хвилин, що дуже зручно, коли ви часто їздите в тривалі поїздки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: MiJia
Модель: MSW201
Гоління: Роторна
Тип гоління: Сухе та вологе
Кількість головок для бриття: 2
Номінальна напруга: 5В ⎓
Номінальна потужність: 5 Вт
Клас водонепроникності: IPX7 (захист від короткочасного впливу прісної води)
Порт зарядки: Type-C
Тривалість зарядки: Близько 60 хвилин
Тривалість використання: Близько 60 хвилин
Розмір: 16.5 x 56.6 x 95 мм
Вага: 107 г