Електробритва Xiaomi Mi Home (Mijia) Portable Double Head Electric Shaver Black MSW201 (NUN4070CN)

  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Після того, як попередні версії електричних бритв привернули велику увагу користувачів, Xiaomi продовжила вдосконалювати як технологію, так і дизайн і випустила версію Mijia MSW201.

Подвійний гострий дизайн леза

Бритва Mijia MSW201 оснащена подвійним кільцем з подвійним лезом. Отже, ефективність гоління також поліпшується в два рази, швидко обробляючи всі типи волосся: довгі, короткі та густі, тонкі і т.ін.,без пошкодження шкіри.

Крім того, система подвійних ножів також розташована на безшовній, більш вищої поверхні, придатної для всіх контурів обличчя.

Потужний мотор, плавна робота

Бритва Mijia з двома лезами також оснащена сучасним двигуном з великим крутним моментом, виготовленим за японською технологією.

Частота обертання двигуна може досягати більше 6500 об/хв при надзвичайно стабільній вихідній потужності. Зокрема, три способи зменшення вібрації, шумозаглушення та більш плавні поліпшення в русі леза зменшують ефект резонансу, що дозволяє бритві працювати більш плавно, не викликаючи дратівливих звуків двигуна.

Хороша водостійкість, тривале використання батареї

Бритву можна промивати під проточною водою, оскільки вона захищена від впливу вологи за стандартом IPX7 для захисту електронних компонентів всередині пристрою.

У корпус виробу інтегрована літієва батарея з можливістю повної зарядки всього за 1 годину через вже популярний інтерфейс Type-C. Повністю зарядженого акумулятора досить приблизно на 60 хвилин роботи пристрою, що дуже зручно, коли мова йде про тривалі поїздки.

Легка та гнучка структура

Mijia MSW201 цінується за її легку вагу та гнучкість. Зокрема, пристрій має товщину всього близько 16.5 мм, тому користувачі можуть легко покласти її в свою кишеню і рюкзак для використання в будь-який час. Зовнішня оболонка покрита матовим шаром фарби для хорошій стійкості до подряпинз та зручного утримання в руці.

Магнітна структура головки леза і корпусу забезпечує більшу гнучкість та простоту використання бритви.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: MiJia
Модель: MSW201
Система гоління: Роторна
Тип гоління: Сухе та вологе
Кількість головок для бриття: 2
Розмір: 16.5 х 56.6 х 95 мм
Номінальна напруга: 5 В
Номінальна потужність: 5 Вт
Клас водонепроникності: IPX7
Порт зарядки: Type-C
Тривалість зарядки: Близько 1 години
Тривалість використання: Близько 60 хвилин
Вага: 107 г

Завантаження…