Електробритва Xiaomi Mi Home (Mijia) S700

Керамічне лезо з високим рівнем твердості

Електробритва Mijia S700 оснащена цирконієвим керамічним лезом, яке має рівень твердості HV1200-1500 і може використовуватися тривалий час.

Лезо бритви з нержавіючої сталі, після певного періоду використання, буде піддано магнітному зараженню та легко вбере пил і сміття, що ускладнює очистку і стає «будинком» для бактерій.

Навпаки, кераміка більш антибактеріальна. Крім того, головка для бриття леза S700 має особливу форму і структуру, тому вона має чудову пластичність, ударостійкість і зносостійкість.

Якщо бритва використовується по 2 хвилини в день, то термін її експлуатації може скласти до 19 років.

Регульована швидкість обертання леза

З електробритвою S700 ви зможете контролювати процес гоління, вибравши швидкість обертання леза 3100/3300/3500 оборотів в хвилину. Не кажучи вже про розумний алгоритм, який на основі зібраних даних, може автоматично регулювати такі параметри, як швидкість, щоб уникнути дискомфорту при голінні занадто довгого волосся.

Плаваюча IFT-підвіска

Бритва Mijia S700 обладнана плаваючою підвіскою (IFT) і може повертатися на 360 градусів, тому вам дуже зручно голитися під будь-яким кутом, а завдяки водонепроникній стандартній конструкції IPX7 ви можете чистити або використовувати бритву навіть під час купання.

Безщітковий повнопривідний двигун

Електробритва Mijia S700 оснащена безщітковим двигуном преміум-класу з прямим приводом. Ця технологія допомагає продовжити термін служби пристрою, а також забезпечує більш плавне, безшумне і ефективне гоління для користувача.

До 60 хвилин роботи після 2-х годинної зарядки

Акумулятор з тривалим терміном служби і функція швидкої зарядки є частиною цієї електробритви.

Після 2 годинної зарядки бритва здатна пропрацювати близько 60 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: MiJia
Модель: S700
Матеріал леза: Цирконієва кераміка
Номінальний вхід: 5В ⎓ 1A
Стандарт захисту: IPX7 (захист головки бритви від струменів прісної води)
Тривалість зарядки: 120 хвилин
Тривалість роботи: Близько 60 хвилин