Електробритва Xiaomi Mijia Electric Shaver S300 Black

  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Ефектний дизайн, якісні матеріали

Електробритва Mijia S300 має компактні розміри всього 55.45 x 58.8 x 149.5 мм, що дуже зручно для користувачів і легко переноситься під час подорожей або роботи.

Крім того, лезо S300 знімається для очищення, гнучкості й більшої зручності.

Крім того, бритва S300 виготовлена ​​з високоякісних матеріалів преміум-класу. Зокрема, матеріал основного леза імпортується від японської компанії JFE, а допоміжне лезо імпортується від шведської компанії SANDVIK.

Оснащена гострим лезом

Mijia S300 обладнана двосічним лезом і подвійним металевим сітчастим кільцем для більш швидкого та чистого гоління.

Подвійне кільце має більш широку зону зрізу, ніж бритва з одним кільцем, що збільшує поверхню зрізу і збільшує швидкість гоління на 50%.

Крім того, в бритві Mijia S300 використовується конструкція з трьома головками — кожна з двома шарами ножів і оснащена системою плаваючих лез, що обертаються на 360 градусів. Завдяки такій конструкції бритва може збільшити площу контакту леза з особою, тим самим забезпечуючи більш плавне та ретельне гоління.

Підкоригує бороду

Допоміжне лезо на зовнішній стороні електробритви допоможе виправити бороду користувача, а потім основне лезо на внутрішній стороні швидко зріже зайву бороду, гарантуючи, що борода буде збрити рівномірно.

Функції автоматичного відключення. Економія заряду.

Бритва Mijia S300 після безперервної роботи протягом 10 хвилин автоматично відключається, щоб уникнути випадкових проблем або нещасних випадків з лезом і запобігти потенційні небезпеки.

Крім того, при тривалому натисканні кнопка живлення перемикається в режим блокування, що допомагає бритві економити електроенергію найбільш оптимальним чином.

Вологостійка конструкція

Електробритва Mijia S300 надійно захищена від пилу і бризок прісної води за стандартом IPX7.

До 60 днів автономної роботи

Крім того, бритва S300 також використовує порт для зарядки USB Type-C, який допомагає заряджати акумулятор швидше, ніж звичайний порт USB 2.0.

З кожною зарядкою пристрій дає до 60 днів використання, що дуже зручно.

Індикація

Крім того, бритва Mijia S300 оснащена світлодіодним індикатором, який повідомляє користувача при зарядці або під час використання. Крім того, світлодіодний індикатор автоматично загоряється червоним, якщо акумулятор розряджений.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: MiJia
Модель: S300
Стандарт водонепроникності: IPX7
Вхідний блок живлення: 5 В⎓1 А
Номінальна потужність: 3 Вт
Інтерфейс зарядки: Type-C
Тривалість автономної роботи: До 60 днів
Розмір: 55.45 x 58.8 x 149.5 мм