Електробритва Xiaomi SMATE Portable Turbine Electric Razor Black (ST-R102)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Проривний дизайн і компактні габарити

Бритва SMATE з проривним дизайном і великим джерелом енергії міститься в компактному циліндричному корпусі розміром 11.8 х 3.2 х 3.2 см. Виріб обіцяє бути відмінним вибором для чоловіків, які дбають про свою зовнішність.

Поверхня корпусу покрита лакофарбовим покриттям, яке забезпечує приємні тактильні відчуття. Важить електробритва всього 137 г і вельми зручна в повсякденному застосуванні.

925 отворів в бритвеній сітці для ретельного гоління

Поверхня бритвеною сітки з 925 отворами, перетин яких варіюється від 0.4 до 3.6 мм, дозволяє ефективно і безболісно видаляти щетину з бороди, шиї, куточків рота і т.д.

Бритва SMATE використовує тонкі 0.1 мм леза Trefoil. Вони мають гостру поверхню, ефективно зрізуючи щетину у всіх напрямках, роблячи процес гоління більш швидким і безпечним.

До 4500 оборотів в хвилину

Бритва ST-R102 використовує вдосконалені і потужні двигуни з високою швидкістю обертання до 4500 об / хв.

Водостійкий корпус

SMATE ST R-102 має водостійкий корпус, захищений за стандартом IPX7 (захист від короткочасного впливу води), тому ви зможете використовувати електробритву як для сухого, так і для вологого гоління.

До 30 днів роботи без підзарядки

Бритва SMATE оснащена акумулятором ємністю 600 мАг. Використовуючи бритву щодня по 2 хвилини, заряду акумулятора вистачить на 30 днів використання. Процес зарядки займе приблизно 2 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: SMATE
Модель: ST-R102
Потужність: 3 Вт
Робоча напруга: 2,4 В
Зарядна напруга: 5 В
Тривалість зарядки: 2 години
Водонепроникний стандарт: IPX7
Розмір: 118 х 32 х 32 мм
Вага: 136 г