Електробритва Xiaomi Soocas ET2 Electric Shaver Razor Black

Портативний дизайн

Електробритва Soocas ET2 має портативний корпус. Завдяки компактним габаритам 146 х 33.2 х 23.2 мм, електробритву можна зберігати навіть у рюкзаку.

Вона відмінно підходить для обличчя та інших частин тіла. Наявність широкого гострого леза, дозволяє за лічені хвилини впоратися з навіть з густою рослинністю на обличчі.

Гострі леза для ефективного зрізання волосся

У електробритві використовується 3-х смугова конструкція леза, що забезпечує повноцінне та дбайливе зрізання волосків. Двонаправлені розміщені по обох краях леза, можуть впоратися з довгим волоссям на бороді, скронях і т.ін. Коротка щетина легко видаляється за допомогою центральної решітки леза.

Гнучка бритвена головка

Використання гнучкої головки леза з гладкою сіткою, дозволяє більш ретельно голити волосся по контуру обличчя скронь, підборіддя, щік, що дозволить робити стильні стрижки.

Тиха робота. Водостійка конструкція.

Електробритва Soocas ET2 досить тихо працює. Рівень шуму знаходиться в межах 72 дБ.

Крім того, електробритва має надійний захист від короткочасного впливу вологи за стандартом IPX7, що дозволить промивати лезо під проточною водою після гоління.

Блокування та енергозбереження

У електробритві Soocas ET2 передбачено блокування запуску, щоб уникнути випадкового натискання. Крім того, пристрій автоматично відключається через 10 хвилин використання, для економії заряду акумулятора. Загальна тривалість роботи бритви, після 120 хвилин зарядки, становить близько 60 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: SOOCAS
Модель: ET2
Система гоління: Роторна
Водонепроникний клас: IPX7
Тривалість зарядки: 120 хвилин
Спосіб зарядки: Type-C
Термін служби батареї: 60 хвилин
Вхід: 5В-1A
Розмір: 146 х 33.2 х 23.2 мм
Вага: 130 г
Колір: Чорний