Електробритва Xiaomi Soocas Razor S31

Регулярний контроль «рослинності» на обличчі

Електробритва SOOCAS S31, забезпечить вам «повноцінний контроль» над рослинністю на обличчі.

Вона має добре укомплектовану і ретельно продуману конструкцію, з якісними сталевими ножовими головками, які з легкістю справляються навіть з щільною щетиною.

3D структура головки електробритви

У електробритві використовується 3 всеспрямовані ножові головки, що обертається на 360 градусів і прекрасно адаптується під контори підборіддя, щелепи, куточків рота.

До 300 хвилин автономної роботи

Електробритва SOOCAS S31 обладнана акумулятором, який здатний забезпечити до 300 хвилин роботи пристрою. Тобто, якщо ви будете використовувати електробритву по 1 хвилині щодня, то заряду вистачить приблизно на 300 днів.

Якщо акумулятор електробритви, повністю розрядився, а вам необхідно терміново поголитися, ви можете скористатися функцією швидкої зарядки всього 1 хвилину. Повна зарядка акумулятора займає близько 5 годин.

Кілька режимів роботи

Електробритва SOOCAS S31 підтримує кілька режимів роботи. Всім звичний ручний режим, коли ви керуєте включенням/виключенням за допомогою кнопки на корпусі пристрою.

Також в цій моделі електробритви передбачений автоматичний режим, який активується, як тільки ви доторкнетеся бритвеною головкою до шкіри і зупиниться, коли ви приберете бритву від шкіри обличчя.

Просте перемикання

При перемиканні режимів натисніть і утримуйте кнопку протягом 1 секунди, і відпустіть, коли загориться індикатор. Це дуже просто та дуже швидко.

Ви також можете активувати функцію блокування, утримуючи кнопку довше 3 секунд.

Вологозахищена конструкція

Корпус електробритви має надійний захист від вологи по класу IPX7, тому ви сміливо можете обполіскувати голівку електробритви під проточною водою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електробритва
Бренд: SOOCAS
Модель: S31
Клас водонепроникності: IPX7 (захист головки електробритви від потоків прісної води)
Тривалість роботи: До 300 хвилин
Тривалість зарядки: Близько 5 годин
Порт зарядки: Type-C