Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 White EU

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Xiaomi Electric Kettle 2 – базовий електрочайник для дому. Модель виконана у мінімалістичному дизайні. Потужність 1800 Вт дозволяє чайнику швидше здійснювати процес кип'ятіння води. 4 ступеня захисту та ізоляційне покриття для запобігання опікам забезпечують безпечне використання пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Мінімалістичний дизайн

Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 виконаний у білому корпусі без зайвих деталей. Така модель органічно підійде під інтер'єр кожної кухні, не створюючи візуального шуму. Вертикальна закруглена ручка забезпечує зручне захоплення та полегшує наливання.

Xiaomi Electric Kettle 2 дизайн

Потужність 1800Вт

Нагрівальна база потужністю 1800Вт демонструє швидке кип'ятіння в порівнянні з чайниками на 1500 Вт. Алюмінієва нагрівальна основа забезпечує рівномірне нагрівання для повного кип'ятіння.

Xiaomi Electric Kettle 2 вигляд

4 рівні захисту

Чайник отримав захист для безпечного використання:

  • Автоматичне відключення після закипання
  • Автоматичне відключення при відсутності води
  • Спеціальний запобіжник
  • Захист від ураження струмом.

Xiaomi Electric Kettle 2 база

Безпечне внутрішнє покриття

Внутрішня поверхня чайника покрита нержавіючою сталлю 304, яка не містить шкідливих хімічних речовин. Це покриття захищене від окиснення та корозії.

Xiaomi Electric Kettle 2 покриття

Термозахист

Між внутрішніми та зовнішніми шарами також передбачено ізоляційний шар. Це допоможе захистити від отримання опіку, якщо торкнутися чайника, коли він закипів.

Xiaomi Electric Kettle 2 захист від опіків

Продумана конструкція

Спеціальна форма кришки збирає конденсовані краплі пари, після чого вони потрапляють назад у чайник, не розбризкуючи. Широкий кут відкриття кришки полегшує процес очищення чайника. Також є індикатор роботи, що горить з моменту включення до моменту закипання. Якщо шнур від чайника дуже довгий, в основі є спеціальне кільце, де його можна обмотати, тим самим укоротив його.

Xiaomi Electric Kettle 2 кришка

Тип:

Електричний чайник

Бренд: Mi
Модель:

2

Номінальна напруга:

220В-240В

Номінальна частота:

50-60Гц

Розміри:

227 х 158 х 262 мм

Номінальна потужність:

1800 Вт

Обсяг:

1,7 л

Вага:

1,2 кг

Колір:

білий