Електрочайник Xiaomi Mi Home (Mijia) Electric Kettle 1A White

Великий об`єм, якого вистачить на всю сім'ю

MiJia Electric Kettle має міцну конструкцію, оснащений надійним захистом від опіків і відрізняється швидким процесом кип'ятіння, а ємності в 1.5 літра буде досить, щоб заварити 5 чашок кави або чаю для всієї родини.

Швидкий процес кип'ятіння

Нагріваючий елемент чайника MiJia Electric Kettle дозволяє закип'ятити 1.5 літра води всього за 5 хвилин, нагріваючи при цьому воду до температури 100˚C. Крім того, нагрівальний елемент забезпечує рівномірне нагрівання води по всій площі, а його тиха робота – не створить дискомфорту при використанні пристрою.

Нержавіюча сталь марки AISI 304

Електрочайник MiJia виконаний з комбінації харчового поліпропілену, ізоляційного шару та нержавіючої сталі AISI 304, яка не виділяє токсичні речовини і є безпечною для здоров'я людини. Верхня колба чайника майже не забруднюється та досить легко чиститься.

Британський термостат STRIX

В конструкції пристрою застосовується високоякісний термостат і ТЕН з унікальною конструкцією від британської компанії STRIX, які здатні забезпечити надійну роботу пристрою протягом 10 років.

З турботою про вашу безпеку

Кришка електрочайника MIJia, за рахунок застосування надійних підшипників і особливого механізму підйому під кутом 30 градусів, убезпечить користувача від парових опіків.

Максимальна зручність та надійний захист від нальоту

Безшовна і приємна на дотик поверхня чайника, носик і кришка надійно захищені нержавіючою сталлю від нальоту і легко чистяться, якщо з'явилися будь-які забруднення. Завдяки особливій конструкції (подвійний корпус + повітряний прошарок між колбою та корпусом пристрою) чайник MiJia тривалий час зберігає температуру води.

Всебічна безпека

У електрочайнику MiJia передбачений захист від попадання води на контакти, автоматичне відключення при википанні води і захист від включення при відсутності води. Три рівня захисту, які убезпечать вас і збережуть чайник в справному стані.

LED-підсвітка

Вбудовану LED-підсвітку чайника видно навіть в денний час, а завдяки індикації живлення ви зможете дізнатися включений або відключений чайник в даний момент. В процесі нагрівання світлодіоди інформують про стан нагріву води змінюючи колір світіння.

Увага! Використання нелокалізованих версій продукту з перехідниками в комплекті, може привести до пошкодження електромережі та мимовільного займання проводки. Не використовуйте перехідники на пристроях високої потужності!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрочайник
Бренд: MiJia
Модель: MJDSH02YM
Напруга, В: 220
Об’єм, л: 1.5
Потужність, Вт: 1800
Номінальна частота, Гц: 50
Габарити, мм: 215 × 152 × 251
Маса, кг: 1.1
Колір: Білий