Електрочайник з автоматичної помпою Xiaomi Three Realms D2 850ml

За зовнішнім виглядом Three Realms D2 — це не електричний чайник, а скоріше витвір мистецтва. Чисто білий корпус і одноколірна основа, поєднують в собі мінімалістський стиль та почуття вишуканості.

Автоматична помпа

Електричний чайник Three Realms D2 обладнаний автоматичною помпою для закачування води, що дозволить наповнити ємність в один клік*.

*Якщо кількість води недостатня, просто натисніть клавішу з водою, і кран автоматично повернеться над електрочайником для додавання води. Якщо кришка чайника закрита, то ІК-датчик дозволить визначити це і прозвучить голосова підказка для запобігання розлиття води.

Регулятор температури британської марки Strix

У електрочайнику використовується термостат British Strix з терміном служби до 10 000 кип'ятінь. Пристрій здатний здійснювати жорсткий та надзвичайно чутливий контроль температури і має функцію захисту на випадок, якщо в чайнику скінчиться вода.

Варильна панель з двома кнопками управління

Варильна панель електрочайника D2 обладнана всього 2 функціональними кнопками для додавання води та кип'ятіння, що спрощує процес використання чайника.

Інноваційна магнітна кришка

На відміну від кришки звичайного чайника з засувкою, був змінений спосіб відкривання та закривання чайника, який має вбудований магніт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрочайник з автоматичної помпою
Бренд: Three Realms
Модель: D2
Матеріал: Нержавіюча сталь 304
Номінальна напруга: AC 220 В
Номінальна потужність: 1000 Вт
Фіксована ємність: 0.85 л
Номінальна частота: 50 Гц
Функції: Автоматичне додавання води, кип'ятіння
Колір: Білий
Розмір: