Електрогрілка для ніг Xiaomi Sothing (DSHJ-S-2106)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Електрогрілка для ніг Xiaomi Sothing (DSHJ-S-2107) - це універсальний пристрій з потужністю 160 Вт, який подарує вам приємне тепло. У розкладеному вигляді приладом можна обігрівати як ноги, а й усе тіло з допомогою свого розміру. Приємні відчуття від тепла, можливість регулювання температури та простота використання – ось за що покупці обирають даний прилад.

Три рівні нагріву, захист від перегріву та автовідключення
Прилад керується за допомогою контролера, оснащеного дисплеєм та кнопкою. Завдяки технології швидкого нагрівання пристрій досягає потрібної температури лише за кілька хвилин. Електрогрілка пропонує 3 рівні інтенсивності: 40°C ± 5°C, 48°C ± 5°C та 55°C ± 5°C. Вбудований термостат захищає пристрій від перегріву. Функція автоматичного вимкнення спрацьовує через 2 або 4 годин, на вибір. Прилад абсолютно безпечний і не завдасть шкоди навіть якщо ви заснете в процесі його роботи. Вбудований акселератор автоматично вимкне нагрівання, якщо ваш домашній вихованець випадково переверне його (пристрій працює тільки у строго вертикальному положенні).

Зігріє в холодну пору року, забезпечить комфорт та гарне самопочуття.
Теплова терапія відома з давніх-давен. Під впливом тепла розширюються судини, збільшується доступ кисню в організм, розслабляються м'язи, знімається напруга та усуваються болючі симптоми. Необов'язково наповнювати окропом гумову грілку або набивати гарячою сіллю шкарпетки! Пропонуємо купити електрогрілку для ніг та тіла Sothing, яка забезпечить комфорт та гарне самопочуття:

  • Швидко зігріває все тіло.
  • Позбавляє відчуття скутості.
  • Має розслаблюючу та заспокійливу дію.
  • Сприяє покращенню кровообігу, нормалізації сну, полегшенню болю.
  • Корисно при артритах, розтягування зв'язок, м'язових спазмах.

Даруйте силу тепла до будь-якого свята!
Завдяки конструкції, дизайну та універсальному використанню електрогрілка Sothing – ідеальний подарунок для рідних та близьких до Нового року, Різдва чи іншої визначної події. Цей корисний прилад підкреслить вашу любов та турботу.

Діапазон температури нагріву 40°C ± 5°C, 48°C ± 5°C, 55°C ± 5°C
Бренд: SOTHING
Потужність 160W
Габарити 100 х 56 см
Виробник Sothing
Комплектація Електрогрілка, Ковдра
Артикул DSHJ-S-2106
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати