Електрогриль Xiaomi Deerma DEM-NP306

«Здивуйте» свої смакові рецептори

Електрогриль Deerma - це один з побутових приладів, який стане в нагоді на кухні. Адже з його допомогою, ви зможете приготувати соковите м'ясо та смачний салат з овочів, який стане відмінним доповненням до м'ясних страв.

Досить підключити електромангал до мережі, підготувати всі необхідні інгредієнти, встановити часовий проміжок для приготування страви і незабаром, ви зможете «порадувати» свої смакові рецептори черговий смакотою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З запалу з жару

Свіжоприготовані на грилі овочі та м'ясо, люблять багато хто, але далеко не у всіх є можливість розпалити багаття, особливо, якщо ви живете в межах міста. В такому випадку, вам може допомогти побутової електрогриль Deerma, який компактний, простий в управлінні та обладнаний всім необхідним, щоб процес приготування їжі став більш зручним і простим.

Електрогриль Deerma крупним планом

Компактний та потужний

Deerma NP306 має компактні габарити 320 х 195 х 295 мм. Тому він легко може поміститися навіть в кухонній шафі. Цей мангал потужністю в 1000 Вт, здатний приготувати апетитні курячі крильця, курку, рибу, морепродукти, овочі, ковбаси та інші продукти за лічені хвилини.

Електрогриль Deerma м'ясо смажене

Вбудований термостат

У електрогрилі Deerma NP306 передбачений термостат і візуальна індикація, яка сигналізує про готовність пристрою до експлуатації. Зелене підсвічування - це індикатор температури, зелений - індикатор постійної температури. Нагріваючі елементи, передбачені на верхній і нижній сторонах для підтримки збалансованої високої температури. Поверхня для смаження здатна нагріватися до температури близько 230 °C.

Електрогриль Deerma приготування

З'ємний піднос

Внутрішня поверхня електромангала виконана з міцного алюмінієвого сплаву. Для зручності використання, Deerma NP306 обладнаний знімним підносом призначеним для збору соку.

Електрогриль Deerma готовий стейк

Стійка конструкція

Шнур живлення електромангала Deerma акуратно захований з тильного боку пристрою. За стійкість електромангала на різних поверхнях відповідають спеціальні ніжки оснащені антиковзаючим покриттям.

Електрогриль Deerma стійкість

Приготування в 3 етапи:

  1. Після розігріву поверхні для смаження, акуратно змастіть рослинною олією верхню і нижню частину поверхні для смаження, розмістіть стейк, овочі або інші продукти (також можна додати приправи, підсолити). Використовуйте кухонне приладдя (наприклад, щипці для гриля, а також бажано використовувати спеціальні кухонні рукавички), ні в якому разі не торкайтеся до нагрітої поверхні руками, щоб уникнути опіків.
  2. Прикрийте кришку електрогриль, використовуйте таймер, попередньо встановивши необхідний проміжок часу для приготування того чи іншого блюда (не відчиняйте кришку електрогрилю до закінчення приготування м'яса, овочів, риби та інших продуктів).
  3. Про готовність страви повідомить звуковий сигнал таймера.

* Після приготування, не забудьте відключити електрогриль від електромережі.

Електрогриль Deerma етапи приготування

Розширте свої кулінарні можливості та меню з електрогрилем Deerma NP306!

Електрогриль Deerma вид зверху

Тип: Електрогриль
Бренд: Deerma
Модель: DEM-NP306
Номінальна напруга / частота: 220 В - 50 Гц
Номінальна потужність: 1000 Вт
Матеріал: Алюміній
Розмір: 320 х 195 х 295 мм
Вага: 2 кг