Електровикрутка Xiaomi HOTO Electric Screwdriver Gun + біти 10 шт. (QWLSD008) Blue

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Електровикрутка Xiaomi HOTO Electric Screwdriver Gun (QWLSD008) – гідний представник із серії інструментів від суббренду Xiaomi. Інструмент має стильний і досить міцний корпус, виготовлений із ABS-пластику та поліаміду і зовні нагадує пістолет або фен. У комплекті з електровикруткою поставляються гвинтові подовжені біти з легованої сталі (10 шт.).

Спереду знаходиться патрон із магнітним тримачем, в який вставляються біти. Навколо патрона три світлодіоди утворюють кільцеву смугу, яка автоматично спалахує при натисканні кнопки запуску, що полегшує роботу в умовах слабкого освітлення. Ззаду розташоване коліщатко керування електровикруткою HOTO Electric Screwdriver Gun, яке забезпечує прямий та реверсивний хід.
Вбудований в ручку бездротовий акумулятор ємністю 2000 мАч служить джерелом живлення, заряджається через порт USB Type С та розрахований на 5В/1А.

Комплектація

1. Електровикрутка Xiaomi HOTO Electric Screwdriver Gun (QWLSD008) та набір біт 10 шт., все зберігатиметься в кейсі з жорсткою основою. Електровикрутка має невеликі розміри та приємно лежить у руці. Габарити виробу становлять 127 x 130.5 x 42 мм, а вага викрутки лише 365 г.

2. Біти виготовлені із високоякісної легованої сталі S2, твердістю HRC60. Набір біт включає 10 біт. Біти вставлені в силіконову основу, яка запобігає їх випаданню, а отже, ймовірність щось втратити теж зменшується. Навіть у перевернутому положенні біти не випадають із кейсу для зберігання. У комплект бітів входить: PZ2, PH1, PH2, H3, H4, H5, SL5, T25, 2.3, TW1.

3. Для заряджання акумулятора виробник поклав кабель USB Type С.

додаткові характеристики Тривалість зарядки: 120 - 180 хв, Біти: PZ2, PH1, PH2, H3, H4, H5, SL5, T25, 2.3, TW
Бренд: HOTO
Джерело живлення Акумулятор
Особливості З підсвічуванням робочої зони
Максимальний момент, що крутить, Н*м 5
Максимальна швидкість обертання, об/хв 200
Виробник HOTO
Комплектація Електровикрутка, Кейс для зберігання, Кабель USB Type C, Набір біт
Країна реєстрації бренду Китай
Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор (Li‑ion)
Країна-виробник товару Китай
Тип патрона Шестигранний
Режим роботи З реверсом
Артикул QWLSD008
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати