Електросамокат Ninebot by Segway MAX G30LE (AA.00.0003.81)

  • Сірий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Висока потужність

MAX G30LE має двигун потужністю 350 Вт, може переміщатися зі швидкістю до 25 км/год та має запас ходу 40 км.

MAX G30LE може долати навіть круті підйоми, а задній привід подбає про чудову енергоефективність і забезпечення хорошої стійкості при прискоренні.

Максимальний комфорт

Самокат відрізняється великою 7-дюймовою (18 см) підніжкою. Завдяки стандарту вологозахисту IPX5 ваш MAX G30LE захищений навіть під час раптового дощу.

Електросамокат обладнаний 10-дюймовими шинами нового покоління, які чудово поглинають удари, забезпечуючи максимальний комфорт та безпеку водіння.

Інноваційна рекуперативна гальмівна система

Електричне та рекуперативне гальмо керує заднім колесом, а барабанне гальмо – переднім. Скутер легко складається, тому він може бути не тільки самостійним видом транспорту, а й доповненням до тривалих подорожей.

Інтелектуальна система управління батареями (BMS)

BMS протягом 7 років постійно оновлювалася та вдосконалювалася компанією Segway-Ninebot, внаслідок чого було випущено понад 300 мільйонів високопродуктивних та безпечних батарей.

3 режими водіння

На світлодіодному дисплеї можна бачити рівень заряду батареї, швидкість і підключення Bluetooth, а також легко змінювати режими водіння. Подвійним клацанням на дисплеї можна вибрати кращий режим: Eco, Standard або Sport.

Високий рівень безпеки

Барабанне гальмо (переднє колесо) і електронне гальмо (заднє колесо) управляються одним і тим же важелем. Таким чином електросамокат гарантує максимальну безпеку.

Крім того, завдяки новому вбудованому світлодіодному ліхтарю високої яскравості потужністю 2.5 Вт, ви можете освітлити шлях перед собою і зробити себе чудово видимим для інших учасників дорожнього руху, не засліплюючи їх.

Технологія круїз-контролю

Ninebot MAX G30LE включає технологію круїз-контролю, що використовується в автомобілях, а також вбудовані компоненти управління та унікальний алгоритм для відповідності заданої швидкості.

На цій швидкості електросамокат автоматично запускає інтелектуальний режим управління, який також економить заряд акумулятора.

MAX G30LE має можливість підключення до спеціальної програми Segway-Ninebot, яка дозволяє, наприклад, перевіряти швидкість або рівень заряду, а також оновлювати програмне забезпечення, захистити самокат від крадіжки та отримати доступ до спільноти

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електричний самокат
Бренд: Ninebot
Модель: MAX G30LE
Максимальна швидкість: 25 км/год
Відстань подолана на одному заряді: Близько 40 км
Максимальний кут підйому: Близько 20 градусів
Гальмівна система: Електронно-регенеративне гальмо (ззаду) і барабанне гальмо (спереду)
Номінальна потужність: 350 Вт
Шини: 10-дюймові (254 мм)
Амортизатор: Немає
Ємність акумулятора: 367 Втгод (10200 мАг)
Тривалість зарядки акумулятора: ~ 6.5 годин
Режими їзди: Eco, Standard, Sport
Круїз-контроль: +
Відбивачі: Є бічні світловідбивні наклейки
Підсвічування: Ліхтар передній (2.5 Вт) та стоп-сигнал
Максимальне навантаження: 100 кг
Застосовний вік: Від 14 років
Ступінь захисту: IPX5 (захист від бризок прісної води)
Розміри в розкладеному вигляді: 1109 × 472 × 1146 мм
Розміри в складеному вигляді: 1109 × 472 × 534 мм
Вага: Близько 17.5 кг