Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro Black (FBC4015GL)

Mi Electric Scooter Pro — це оновлена ​​виробником модель вже досить відомого та перевіреного часом електросамоката Xiaomi Mijia M365.

Акумулятор підвищеної ємності

В Mi Electric Scooter Pro вдалося помістити акумулятор з підвищеною ємністю — 12 800 мАг типорозміру 18650. Від одного повного заряду, електросамокат Mi Electric Scooter Pro здатний долати відстань до 45 км, а інтелектуальна система управління батареями і шість ступенів захисту та безпеки акумуляторів робить поїздку максимально безпечною.

За допомогою фірмового додатка Mi Home, ви можете стежити за станом акумулятора.

Інформативний дисплей. 3 швидкісних режими.

Mi Electric Scooter Pro обладнаний оновленим кольоровим дисплеєм, на якому ви зможете спостерігати інформацію по обраний режим, поточну швидкість, індикацію Bluetooth, індикацію підсвічування, а також дані по наявність перегріву і будь-яких несправностей.

Для включення/відключення самоката досить 3-х секундного натискання на кнопку управління, при короткому натисканні, ви зможете включити/відключити світлодіодну фару, а швидке і коротке подвійне натискання — переключити на один з трьох швидкісних режимів.

Гальмівна система

Переднє колесо електросамоката обладнано антиблокувальною гальмівною системою E-ABS, а заднє колесо оснащене дисковим гальмом.

8.5-дюймові пневматичні колеса

Обидві пневматичні шини самоката Mi Electric Scooter Pro мають діаметр 8.5 дюймів і забезпечують хорошу стійкість транспортного засобу на різних дорожніх покриттях.

Габаритний вогонь

Заднє крило електросамоката має габаритний вогонь, який виконує функцію стоп-сигналу і починає блимати, попереджаючи про гальмування.

Оновлений дизайн

Самокат виконаний в класичному дизайні. Каркас самоката пофарбований в класичний чорний колір, додаткові деталі самоката мають червоний колір.

Конструкція самоката має відмінну естетикою, на яку просто хочеться постійно дивитися.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електросамокат
Бренд: Xiaomi
Вага: 14.2 кг
Матеріал корпусу: Авіаційній алюміній
Ступінь захисту: IP54
Максимальне навантаження: 120 кг
Кут підйому: 10°
Пробіг на одному заряді: 45 км
Максимальна швидкість: 25 км/год
Ємність акумулятора: 4740 мАг
Тривалість зарядки: 8.5 год
Потужність двигуна: 300 Вт
Матеріал коліс: Гума
Діаметр колес: 216 мм
Додаток: Android, iOS
Передня фара: +
Задня фара: +
Ручне гальмо: +
Дискові гальма: +
Підніжка: +
Розмір: 1080 х 430 х 1140 мм
Комплектація: Електросамокат, керівництво користувача, гарантійний талон, зарядний пристрій