Електрошвабра Xiaomi UODI Smart Wireless Handheld Electric Floor Cleaner (YD-MOP1) Grey

Легко виконувати роботу по дому

Переваги бездротової електричної швабри UODI Smart YD-MOP1 — легка вага, конструкція з двома двигунами, підвищене тертя між шваброю та землею, а також миючі властивості, які значно знижують потребу в повторному протиранні підлоги.

Швидке видалення стійких плям

Комбінація двох безщіткових двигунів забезпечує тривалу потужність до 65 Вт, а високочастотна швидкість тертя об підлогу, до 200 оборотів в хвилину, дозволяє швидко видаляти з підлогового покриття навіть стійкі плями.

Зробіть підлогу чистою і акуратною!

Конструкція відра з двома роторами

Підлогонатирач UODI Smart YD-MOP1 також оснащений унікальним відром, яке автоматично очищає швабру, позбавляючи від необхідності бруднити руки.

Завдяки продуманій конструкції подвійного вістря в відрі, швабра добре поєднується з роликом відра, що робить прибирання більш комплексним та ефективним.

У той же час дно відра оснащено зливною гумовою пробкою, яку можна легко зняти, щоб злити брудну воду, економлячи сили та час.

Електростатична антибактеріальна насадка — це більше, ніж просто видалення пилу

У електрошвабрі UODI Smart YD-MOP1 використовуються сучасні антибактеріальні матеріали з електростатичного волокна, які ефективно підвищують опір тертю з підлогою, надійно видаляють бруд і пил, роблячи підлогу чистішою.

Насадка товщиною 12 мм володіє сильнішим водопоглинанням

У UODI Smart YD-MOP1 використовується волокниста насадка товщиною 12 мм, яка володіє більш сильним водопоглинанням.

Вона позбавить вас від незручностей, пов'язаних з прибиранням підлоги бавовняною насадкою, не залишаючи слідів від води на підлоговому покритті.

Заміна насадки за пару секунд

Насадка для підлогонатирача UODI YD-MOP1 оснащена липучкою, яку легко «відкріпити». Тому заміна насадки на нову, займе у вас пару секунд.

Регулювання в декількох напрямках

Електрошвабра має рухливу основу, до якої кріпиться насадка, так що користувачам не потрібно сидіти на корточках або ставати на коліна для очищення віддалених куточків кімнати та простору під меблями.

Тривалий час автономної роботи

Позбавтеся від оков кабелів з електрополотером UODI Smart YD-MOP1, який використовує імпортні високоякісні акумулятори з 7 рівнями захисту.

Час автономної роботи електрошвабри становить 30 хвилин, що цілком може задовольнити потреби звичайних сімей в повсякденному прибирання.

Ємність для води великого об'єму

Резервуар для води великого об'єму на 250 мл, може легко виконати завдання по зволоженню підлоги, в процесі прибирання кількох кімнат будинку, квартири, офісу або виробничого приміщення.

Віялоподібний струмінь води для зменшення кількості пилу та плям

Віялоподібна конструкція подачі води, регульована вручну, сприяє рівномірному змочування підлги, грає роль «легкого зволоження» і дозволяє швабрі ефективно видаляти пил, бруд і стійкі плями з поверхні підлоги.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрошвабра
Бренд: UODI
Модель: YD-MOP1
Номінальна напруга: 14.8 В
Номінальна потужність: 32.56 Втг
Ємність резервуара для води: 250 мл
Ємність акумулятора: 4 x 2000 мАг
Тривалість використання: ~ 30 хвилин
Тривалість зарядки: 3-5 години
Розмір електрошвабри: 1200 x 290 x 150 мм
Вага: 1.8 кг