Електроскутер Xiaomi 70mai A1

Створений для майбутнього, отримав нагороду за дизайн в Німеччині iF 2020

70mai A1 очолює тенденцію в дизайні оригінальних моделей електроскутерів, об'єднуючи інтелектуальні особливості, поєднуючи технології та продуктивність, інтерпретуючи красу технологій та мистецтва.

6.86-дюймовий інтелектуальний дисплей

Електроскутер 70mai A1 обладнаний 6.86-дюймовим сенсорним дисплеєм, який забезпечує інтерактивне централізоване управління на рівні розкішного інтелектуального автомобіля.

Завдяки вбудованій мережі карт даних можна використовувати різноманітні додатки, такі як навігація, музика і записи про водіння, для майбутніх подорожей*.

*Такі картки необхідно купувати окремо.

Голосовий помічник

Вбудована функція голосового помічника оптимізована для їзди на скутері. Голосові команди можна подавати в будь-який момент під час їзди, щоб відкрити не потрібно ніяких ручних операцій.

Точне позиціонування маршрутів

Грунтуючись на ретельній розробці AutoNavi Maps, навігаційна система для електроскутерів може ефективно уникати маршрутів, які не підходять для їзди, таких як ретроградні, підземні переходи і шляхопроводи.

Крім того, в поїздці з максимальною швидкістю 25 км/год, вам допоможе вбудоване трьохрежимний позиціонування GPS/Beidou/ГЛОНАСС з відображенням маршруту на екрані в реальному часі.

Запит і обмін даними про поїздку в будь-який час

Підключивши 70 АРР, ви зможете повністю керувати своїм розумним електроскутером. Ви можете не тільки переглядати інформацію про стан транспортного засобу, але також запитувати докладні дані, такі як маршрут, пробіг і швидкість.

Обмін ключами від транспорту для розблокування

Якщо комусь із членів сім'ї та друзям, необхідно тимчасово використовувати 70mai A1, вони можуть розблокувати електромобіль за допомогою згенерованого віртуального ключа.

Віддалене інтелектуальне управління по мережі

Коли 70mai A1 викрадається, його можна заблокувати безпосередньо через АРР дистанційно без обмеження відстані. Більш зручна функція пошуку, дозволяє скутеру видавати звуковий сигнал і двічі блимати, і повідомляти про місцезнаходження в будь-який час.

Літієвий акумулятор автомобільного класу

У 70mai A1 використовується автомобільний акумулятор* для підтримки рекуперації енергії. Запас ходу при повністю зарядженому акумуляторі становить 60 км.

Множинні активні захисту, такі як захист від перегріву, захист від перевантаження по струму, захист від зворотного зарядки і автоматичне відключення живлення, роблять зарядку безпечною та швидкою.

*У стандартну комплектацію A1 входить літієва батарея ємністю 16 Аг.

Яскраві передні та задні ліхтарі

Передні світлодіодні фари мають потужний прожектор і більший діапазон висвітлення. У задні ліхтарі вбудовані покажчики повороту, сигнальні вогні та стоп-сигнали.

Рама високої міцності

Рама скутера виготовлена ​​з холоднокатаних сталевих труб і вуглецевої сталі Q195, а деталі ретельно відполіровані для забезпечення естетичного ефекту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електроскутер
Бренд: 70Mai
Модель: A1
Номінальна напруга: 48 В
Переднє гальмо: Дисковий гальмо
Заднє гальмо: Барабанне гальмо
Інтерфейс USB: Так
Тип батареї: Літієва батарея
Розмір батареї: 190 x 160 x 250 мм
Специфікація батареї: 48В 16Aг
Вага акумулятора: Близько 6 кг
Електричний запас ходу: 60 км
Максимальна розрахункова швидкість: < 25 км/год
Розмір: 1610 x 680 x 1040 мм
Вага: 52 кг
Колір: Білий