Фен для волосся Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 White (BHR5081GL)

  • Білий
  • 12 місяців

Звичайна ціна

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Унікальний короткий корпус

У цьому фені використовується дуже короткий корпус, довжина якого складає всього 9.5 см, що еквівалентно довжині губної помади. Поверхня вкрита УФ фарбою, що робить дотик ніжним і гладким.

Висока швидкість подачі повітря

Використовувані в ньому потужні високошвидкісні двигуни мають максимальну швидкість 18 000 об/хв. У фені використовується 7-лопатевий вентилятор авіаційного турбінного типу, який може знизити втрати енергії та забезпечити швидкість потоку повітря до 20 м/с.

Продумана конструкція повітровипускного отвору

Повітровипускний отвір H300 має радіальну ґратчасту конструкцію, яка забезпечує кращу стабільність повітряного потоку. Випускний отвір для повітря може бути встановлений з соплом, так що повітря буде більш концентрованим і зручним для моделювання.

Автоматичний контроль температури

Вбудований датчик може визначати температуру 60 раз в секунду, регулювати температуру подачі повітря, щоб вона була стабільною на рівні 57 ℃, а волосся залишалися здоровими та блискучими. Фен підтримує трирівневе регулювання температури і дворівневе регулювання швидкості вітру.

Вбудований генератор аніонів

Фен Xiaomi H300 для швидкого сушіння волосся також оснащений генератором аніонів, який може вивільняти 50 мільйонів аніонів. Аніони можуть не тільки знімати статичну електрику з волосся, розгладжувати завивання, стискати лусочки волосся, але також можуть швидко і дбайливо сушити та покращувати здоров'я волосся.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фен
Бренд: Mi
Модель: CMJ01ZHM
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 1600 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Розмір: 135 x 77 x 215 мм (включаючи сопло)
Вага: 498 г (включаючи сопло)
Колір: Білий