Фен для волосся з іонізацією Xiaomi JIMMY F6 Red

  • Червоний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Елегантний дизайн

Представлений в двох елегантних кольорах (червоному та фіолетовому) фен для волосся JIMMY F6, має зручну конструкцію, продуману форму, завдяки чому його приємно та зручно тримати в руці.

Технологія Nanoi від Panasonic

В стильному фені JIMMY F6 застосовується технологія Nanoi від Panasonic, суть якої полягає в живленні волосся вологою, яке черпається з повітря.

Такий підхід дозволяє створювати додатковий об'єм волосся, і знижувати ймовірність пошкодження коренів і кінчиків волосся в процесі розчісування.

Щоб втрачати менший відсоток вологи і уникнути пересушування волосся, ви можете використовувати насадку для швидкого сушіння. Вона забезпечує подачу подвійного потоку повітря та прискорює процес видалення зайвої вологи з волосся.

Негативна іонізація

У JIMMY F6 передбачений генератор негативних іонів з вражаючою продуктивністю до 10 млн. од / см в секунду. Покриваючи поверхню волосся негативні іони нейтралізують позитивний заряд, а волосся стає більш гладкими, стильним та виглядає витончено.

3 магнітні насадки в комплекті

Фен JIMMY F6 поставляється з трьома магнітними насадками:

  1. Розгладжуюча насадка сприяє подачі легкого потоку повітря. Вона використовується для висушування волосся в напрямку укладання.
  2. Насадка для стайлінгу з широким і тонким дизайном створює потужний потік повітря для укладання волосся.
  3. Насадка-дифузор дозволяє повітряному потоку рівномірно «транспортувати» негативні іони та іони води на поверхню волосся, завдяки чому ви зможете створювати стильну «хвилясту» зачіску.

3 робочих режими

У JIMMY F6 передбачено 3 робочих режими. Режим холодного сушіння, дозволяє зберегти міцність волосся. Режим з нагрітим повітрям, підходить для сушки волосся. Комбінований режим з поперемінною циркуляцією нагрітого та холодного повітря, дозволяє сушити волосся і робити укладку.

3-рівневе температурне регулювання

Залежно від типу волосся і особистих переваг, ви можете вибрати відповідний температурний режим. Так для швидкого укладання, підійде режим нагрівання повітря до 95 °С, для регулярної сушки волосся, можете використовувати режим з температурою нагріву 75 °С, а для більш ніжною сушки волосся, краще скористатися режимом з температурою нагріву до 55 °С.

Ефективне шумозаглушення

З метою забезпечення мінімального рівня шуму при роботі фена JIMMY F6, він використовує технологію придушення шуму, яка пригнічує резонанс 17-лопатевого турбовентилятора, а чутним залишається лише звук потоку повітря.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фен для волосся з іонізацією
Бренд: JIMMY
Модель: F6
Номінальна потужність: 1800 Вт
Кількість швидкісних режимів: 3
Кількість температурних режимів: 3 (55 °С, 75 °С, 95 °С)
Тип двигуна: Високошвидкісний цифровий двигун
Номінальна напруга: 220-240 В
Максимальний шум: 75 дБ (A)
Максимальний об'єм повітря: 18 л / сек
Довжина шнура живлення: 1.8 м
Розмір: 164 х 78 х 210 мм
Вага: 500 г
Насадки: Насадка для швидкої сушки / насадка для укладання / насадка-дифузор
Колір: Червоний