Фен Xiaomi Enchen Hair dryer AIR 5 White EU

  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Від 10 - 60 днів

Звичайна ціна

Очікується

Enchen Air 5 – компактний фен з потужним японським двигуном. Високий крутний момент забезпечує швидке нагрівання та подачу повітря. Генератор негативних іонів захистить волосся від електризації. Габарити фена досить компактні, тому його легко можна використовувати в подорожах. Також реалізовано захист у вигляді автоматичного відключення при перегріві.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ергономічний дизайн

Enchen Air 5 має продуману та міцну конструкцію. Модель чудово підійде як для домашнього використання, так і для подорожей, оскільки він не займе багато місця. Комфортна довжина мережевого кабелю 1,8 метра дозволить з легкістю керувати моделлю в процесі сушіння.

Enchen Air 5 фен

Потужність 1800 Вт

Незважаючи на свої компактні габарити, фен має достатню потужність, щоб швидко нагрівати повітря до оптимальної температури. Японський двигун зі швидкістю обороту лопатей в 22000 об/хв забезпечують швидкий процес сушіння, створюючи низький рівень шуму. Також передбачені заходи безпеки у вигляді автоматичного вимкнення у разі перегріву пристрою.

Enchen Air 5 насадка

З турботою про волосся

У фені передбачено кілька режимів швидкостей, а також функцію подачі холодного повітря. У Enchen Air 5 є генератор негативних іонів, який захистить волосся від електризації, а також забезпечує ефект, що розгладжує.

Enchen Air 5 комплектація

Тип:

Фен

Бренд: Enchen
Модель:

Air 5

Потужність:

1800 Вт

Довжина мережевого кабелю:

1.8 м

Кількість швидкостей:

3

Колір:

білий

Напруга:

220V/110V

Частота:

50-60Hz

Швидкість:

20000 обертів на хвилину