Фен Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer 1800W White NUN4052GL

Краса та блиск вашого волосся

Mi Water Ion фен, який допоможе вашому волоссю стати "красивим та блискучим". Він оснащений функцією іонізації. Негативні іони благотворно впливають на волосся пом'якшуючи та роблячи їх більш м'якими і "слухняними".

Крім стильного дизайну з гармонійно підібраними формами та кольоровою гамою, варто відзначити ряд особливостей фена Mi: інтелектуальний контроль температурного режиму, циркуляції потоку гарячого та холодного повітря, а також зручна насадка-концентратор з магнітною фіксацією.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Правильний догляд за волоссям

Процес іонізації

Фен Mi Water Ion допоможе правильно доглядати за волоссям. У нього вбудований конденсатор, який накопичує вологу з повітря. Волога миттєво «дробиться» в крихітні негативно заряджені молекули води та під впливом генератора високого тиску транспортуються до волосся разом з потоком повітря.

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX крупним планом

Роздроблені молекули води зволожують волосся та шкіру голови знижуючи ймовірність їх пошкодження від тривалого впливу гарячого потоку повітря і надають волоссю особливий ефект блиску.

* Повітрозабірник фена повинен знаходитися на відстані більше 10 см від волосся, щоб зменшити ризик потрапляння волосся в фен і знизити ймовірність їх «пересушування».

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX дівчина після висушування

Конструкція, продумана до деталей

Обертання на 360°

Фен має продуману до деталей конструкцію і його зручно тримати в руці. Насадка-концентратор оснащена магнітом, що дозволяє їй легко та надійно кріпиться на пристрої. Крім того, насадка може вільно обертатися на 360°. Зручно розташовані кнопки включення та активації функції іонізації, сприяють швидкому переключенню режимів однією рукою.

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX конструкція

NTC функціонал

Фен оснащений інтелектуальним контролем температурного режиму NTC. Mi Water Ion фен, який піклується «про здоров'я» вашого волосся.

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX елементи дизайну

Потужний мотор Japan Marlboro

Пристрій оснащений мотором Japan Marlboro з високим крутним моментом, який в поєднанні з 6 лопатями, забезпечує подачу потужного потоку повітря (1,6 м³ на хвилину) і швидку сушку волосся.

Кожна лопать вентилятора динамічно врівноважена та налагоджена, а професійний дизайн конструкції, забезпечив оптимізацію рівня шуму при роботі пристрою.

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX на поверхні

Подвійний захист, більше спокою

Фен Mi Water Ion має подвійний захист від перегріву (спрацьовує при перевищенні безпечного температурного діапазону) і, також, автоматично активує її при раптовому відключенні живлення.

Фен MiJia Water Ion Hair Dryer 1800W White CMJ01LX чоловік сушить волосся

Тип: Фен
Бренд: Mi
Модель: CMJ01LX3
Номінальна напруга: 220В ~
Номінальна частота: 50Гц
Номінальна потужність: 1800 Вт
Режими: Гаряче повітря, гаряча та холодна циркуляція, холодне повітря
Швидкість вітру: М'який повітряний потік, сильний повітряний потік
Функція догляду за волоссям: Water ion (іонізація)
Довжина шнура живлення 1.7 м
Розмір: 160 × 77 × 215 мм (з урахуванням насадки)
Вага: 547 г