Фен Xiaomi ShowSee Electric Hair Dryer Vitamin C+ VC100-A Orange

Відкрийте для себе таємницю догляду за волоссям та станьте свідком сили відновлення

Модне укладання невіддільне від добре зробленої зачіски, але часте фарбування волосся та завивка можуть легко пошкодити лусочки волосся, в результаті чого волосся стає сухим і ламким.

При правильному використанні засобів догляду фен ShowSee Vitamin C+, може надати вашому волоссю ефект салонного догляду.

«Вітамінізована» серцевина фена

Завдяки використанню «вітамінізованої» серцевини, сушіння феном ShowSee Vitamin C+ дозволить живити шкіру голови, розгладити волосяні лусочки, утримувати вологу, зберегти справжній блиск волосся.

Концентрація негативних іонів 20 млн/см³

Випускний отвір для повітря дозволяє вивільняти негативні іони з високою концентрацією до 20 млн/см3, щоб нейтралізувати на поверхні волосся статичну електрику. Досягніть кращого ефекту укладання волосся всього за 5 хвилин!

Не обпалює волосся та шкіру голови

Крім того, підтримка технології EHD дозволяє фену автоматично контролювати температурні показники сушіння і тим самим не допустити пошкодження волосся або шкіри голови, через подачу занадто гарячого повітря.

Швидке сушіння волосся, модний складаний дизайн

Вже традиційно у фені ShowSee використовується двигун потужністю 1800 Вт, що продукує подачу повітря зі швидкістю до 7.4 м/с.

Варто відзначити, що фен має дуже стильний дизайн, добре оброблений корпус для комфортного утримання в руці, 180-сантиметровий кабель живлення та складану конструкцію, щоб ви завжди могли взяти його з собою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фен
Бренд: ShowSee
Модель: VC100-A
Номінальна потужність: 1800 Вт
Вхід: 220 В ~ 50 Гц
Довжина шнура живлення: 1.8 м
Розміри: 120 x 76 x 245 мм (без насадки)
163 x 76 x 245 мм (включаючи насадку)
Вага: 517 г
Колір: Помаранчевий