Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W)

Компактний портативний дизайн

Фен ShowSee A2-W має компактну конструкцію, з розмірами 120 x 76 x 245 мм і вагою всього 450 г, а рукоятка поміщається на долоні, тому при тривалому використанні користувачі не відчувають втоми рук. Для зручності використання фен оснащений кабелем довжиною 1.8 м.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручне розташування кнопок управління

Кнопки управління розташовані прямо на ручці, щоб спростити користування феном. Захисна металева сітка допомагає запобігти пилу, запобігає проникненню комах і захищає двигун пристрою.

Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W) крупним планом

Обертаюча насадка

Спеціально від'єднувана насадка сконструйована з можливістю створення обертового на 360 градусів повітряного потоку, щоб допомогти поліпшити ізоляцію, одночасно захищаючи волосся та уникаючи опіків шкіри голови при дуже високій температурі.

Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W) без насадки

Іонізація і технологія EHD

Фен ShowSee також має здатність виділяти негативні іони 20 млн/см, нейтралізуючи статичну електрику безпосередньо на поверхні волосся. Тим самим сприяючи розгладженню волосся.

Зокрема, технологія EHD допомагає підтримувати стабільність гарячої та холодної температури, запобігаючи пошкодженню волосся та знизити ймовірність отримання опіків при перегріванні.

Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W) у дівчини в руці

Потужний двигун і висока швидкість вітру

Фен обладнаний двигуном потужністю 1800 Вт з високим крутним моментом, має 6 лопатей, а швидкість вітру на виході досягає 7.4 м/с.

Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W) на підставці

Захист від перегріву

До того ж, він оснащений системою захисту, яка спрацьовує, коли температура перевищує безпечний робочий діапазон, щоб захистити і користувача, і сам фен.

Фен Xiaomi ShowSee Hair Dryer A2 1800W White (A2-W) сушка волосся

Тип: Фен
Бренд: ShowSee
Модель: A2-W
Номінальна потужність: 1800 Вт
Вхід: 220 В 50 Гц
Довжина шнура живлення: 1.8 м
Розміри: 120 х 76 х 245 мм
Вага: 450 г
Колір: Білий