Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 EU

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 – компактний фен з функцією іонізації. Спеціальна технологія іонів води благотворно впливає на волосся, надаючи їм доглянутий і здоровий вигляд. Спеціальні вбудовані датчики постійно моніторять температуру подачі повітря, щоб не вийти за межі безпечних показників і не пересушити волосся. У комплекті йде магнітний концентратор, з яким легко можна регулювати напрям подачі повітря.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вплив іонів - користь волоссю

Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 виробляє негативно заряджені води, які позитивно впливають на якісний вигляд волосся. Вони стають сильнішими і блискучими, тому що іони глибоко проникають у волосся, захищаючи їх. Також це перешкоджає сплутуванню, роблячи волосся більш слухняним, і захищає від появи кінчиків, що січуться.

Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500  іони води

Технологія глибокого зволоження

Вбудований конденсатор вловлює вологу з повітря, розщеплюючи її на іони води, які спеціальними каналами надходять до волосся в процесі сушіння. Такий ефект не тільки зволожує волосся, а й захищає від дії високих температур.

Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500  регуляція температур

Швидка сушка

Завдяки вбудованому двигуну зі швидкістю обертання лопатей 20000 об/хв забезпечується потужна та швидка подача повітря. Тому процес сушіння буде швидким. У комплекті йде концентратор на магнітних кріпленнях. Насадка легко фіксується та обертається, щоб ви могли налаштувати напрямок потоку повітря.

Компактний формат

Компактні габарити та вага всього 550 г роблять фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 ідеальним варіантом для використання у поїздках. Додаткові особливості: довгий шнур (1,7 метра) та спеціальна петля, щоб фен можна було вішати на гачок.

Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500  використання

Температурний контроль

На місці вихідних потоків повітря розташовані високоточні датчики, які аналізують температуру повітря, що подається. Такий підхід дозволяє тримати температуру під постійним контролем, не дозволяючи вийти за межі безпечних показників.

У фені також передбачено захист від перегріву. Якщо сам пристрій перегріється – датчики це зафіксують і спрацює автоматичне вимкнення.

Тип:

Фен

Бренд: Mi
Модель:

H500

Потужність :

1800 Вт

Кількість швидкостей :

2

Кількість температурних режимів :

2

Функції :

Захист від перегріву

Холодне повітря

Іони води

Довжина шнура:

1.7 м

Вага :

595 г

Розміри:

144 x 79 x 237 мм

Колір :

Білий

Комплектація :

Фен
Магнітний концентратор
Посібник користувача