Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1 (SCG4026GL)

  • Зелений

Доставка

Звичайна ціна

Ефективне видалення шкідливих мікрочастинок

Ми знаходимося в приміщенні близько 18 годин на добу щодня. Забруднене повітря постійно впливає на наше фізичне та моральне здоров'я. Новий ефективний Мі фільтр, повністю виготовлений з високоякісного матеріалу, що фільтрує, усуваючи мікрочастинки з діаметром 2.5 μm і менше, а також інші шкідливі елементи повітря. Тому повітря буде свіжим і чистим весь час.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вдосконалений процес очищення

Фільтр для очищувача повітря Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1 - вдосконалений варіант змінного картриджа до очищувачу повітря, який призначений для домашнього, офісного застосування. Перші два етапи фільтрації - ефективно справляються з видаленням великих частинок пилу, очищаючи забруднене повітря від летючих шкідливих часток, а також позбавляє від неприємних запахів. Третій етап фільтрації завдяки поліпшеній формулі - усуває формальдегіди, бензол і багато інших небезпечних сполук, які містяться в нових меблях.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier High Density M1R-FLP конструкція

Трирівнева фільтрація

Удосконалена конструкція

Три рівня фільтрації, кожен з яких відрізняється принципом дії та відповідає за очищення певних частинок. В першу чергу фільтруються найбільші частки, які містяться в повітрі, після відбувається більш глибинна фільтрація матеріалом з щільністю Н11 (поглинає шкідливі частинки 2.5 μm і 0.3 μm, а також багато інших мікрочастинок), після - здійснюється процес адсорбції - розщеплення токсинів.

Класична структура фільтруючого елемента (на малюнку ліворуч) володіє більш вираженою структурою пір, має велику площу поверхні та при цьому досить мало важить. Удосконалена структура фільтра (на малюнку праворуч) сприяє безперешкодній циркуляції повітря, а також глибокій адсорбції із застосуванням спеціального хімічного прискорювача, який видаляє небезпечні хімічні сполуки.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier High Density M1R-FLP активоване вугілля

Адсорбція формальдегідів

Першим кроком фільтрації, є видалення летючих токсичних елементів. Адсорбент надійно утримує молекули формальдегідів, а особлива речовина розщеплює їх на елементи, які стають не шкідливими для здоров'я людини. На другому етапі елементи розпаду об'єднуються утворюючи каталізатор.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier High Density M1R-FLP змінна касета

Етапи очищення

Видалення небезпечних речовин

На першому етапі очищення потік повітря пропускається через спеціальний поліетилен. Циліндрична форма дозволяє ефективно усунути забруднення всмоктуючи повітря з усіх боків.

На другому етапі гофрована поверхня шару, який виконаний з поєднання волокон поліпропілену та поліетелена (володіють високою щільністю), видаляє частинки РМ 2.5, РМ 3.0 і мікрочастинки розміром від 0.3 до 0.5 мкм. Ефективність фільтрації перевищує показник 99.5%.

Третій етап фільтрації здійснює видалення токсинів за рахунок каталізатора. Сітчаста структура рівномірно заповнена активованим вугіллям, забезпечує ефективність фільтрації на рівні більше 90%.

Фільтр здійснює очистку від аміаку, індолу, сірководню, тріметіліндола, триметиламіну, етану, сірководню, метантіола (виділяється з побутового сміття), формальдегідів, радоновоно газу, аміаку (випаровується з сучасних будівельних матеріалів).

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier High Density M1R-FLP рівні очищення

Заміна фільтра

Контроль через APP-додаток

Після 6 місяців безперервного використання змінного картриджа його все ж слід замінити. Здійснювати контроль за необхідністю заміни фільтруючого елемента можна через спеціальне APP-додаток на смартфоні, який відобразить стан забруднення фільтра та вкаже рекомендації по його заміні.

Фільтр до очищувачу повітря SmartMi Air Purifier High Density M1R-FLP управління зі смартфона

Тип: ФІльтр до очищувача повітря SmartMi Air Purifier
Бренд: SmartMi
Спосіб очищення: Механічна фільтрація та адсорбція
Тип фильтру: Сітка з ПЕТ, поліпропілену, адсорбційний фільтр (активоване вугілля)
Рекомендована робоча площа: 28.4 - 48.7 м²
Тривалість очищення: Близько 12 хв
Сумісність: Очищувач повітря SmartMi Air Purifier,SmartMi Air Purifier 2, SmartMi Air Purifier Pro
Комплектація: Фільтр, керівництво користувача

Завантаження…