Фільтр для пилососів Mi, Mi Home (Mijia) 1pcs

Фільтр для пилососів Mi, MiJia завдяки застосуванню 11-шарової системи фільтрації забезпечує максимально ефективний процес очищення від пилу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Фільтр для пилососів Mi, MiJia 1pcs

Ефективна фільтрація та захист від вторинного забруднення

У розумному пилососі MiJia Robot Vacuum Cleaner застосовується 11-шарова система фільтрації, яка забезпечує максимально ефективний процес очищення від пилу. Рівень ефективності фільтрації при цьому становить 99,2%. Тонкий нейлоновий шар фільтра, надійно перешкоджає процесу забруднення, що дозволяє мати чисте повітря на виході, захищаючи тим самим поверхню від повторного забруднення.

Надійна фіксація

MiJia Robot Vacuum Cleaner оснащений оригінальною системою фіксації фільтра, в якому використовується датчик Холла. Датчик, за допомогою звукового оповіщення, повідомляє користувача про відсутність або наявність мішка або фільтра, щоб убезпечити механізм розумного пилососа від можливих пошкоджень, через нестачу важливих елементів конструкції.

Зручність і портативність

За допомогою одного натискання, Ви зможете легко витягти або встановити фільтр для найбільш зручного очищення пилозбірника.

* Зверніть увагу! Сам фільтр не можна обполіскувати або мити.

Герметичність

Поліуретановий герметик (застосовується для ущільнення і герметизації), в поєднанні з матеріалом на основі етилен-пропіленова каучуку в повітроводі, забезпечують високий рівень герметичності і незмінну силу потоку повітря.

Тип: Фільтр для пилососів Mi, MiJia
Бренд: MiJia
Матеріал: Нейлон, поліуретановий герметик, етилен-пропіленовий каучук
Кількість шарів фільтрації: 11
Ефективність фільтрації: 99.2%
Додатково: Система фіксації з магнітним датчиком Холла
Рекомендована періодичність заміни: 6 - 12 місяців

Завантаження…