Фітнес-блендер Xiaomi Morphy Richards Portable Juice Cup White (MR9600)

Фітнес блендер Morphy Richards Portable Juice Cup (MR9600)

Компактна, стильна, із зручним ремінцем – чого ще вимагати від блендер-кухля?
Наприклад, щоб вона могла готувати коктейлі та смузі. Morphy Richards MR9600 оснащена двома ножами із нержавіючої сталі SUS 301, а також високоефективним мотором у 700W. Для запуску двигуна необхідно натиснути кнопку запуску двічі і струсити кухоль. Через 40 секунд ви вже зможете насолоджуватися свіжоприготовленою смузі.

Магнітне заряджання.

Літієві батареї будуть повільно розряджатися при тривалому транспортуванні та зберіганні, будь ласка, повністю зарядіть їх перед першим використанням. Час заряджання зазвичай становить 2-5 годин, залежно від адаптера. Для заряджання вбудованого акумулятора 1400 mAh використовується спеціальний магнітний кабель, який йде в комплекті. Одного заряду достатньо для 10 приготування напоїв.

Безпечне та просте управління.

Цей міні-блендер зі ступенем захисту IP68 полегшує очищення, ви можете промити всі деталі безпосередньо водою. Примітка: не замочуйте у воді протягом тривалого часу.

Вільний від BPA.

Пляшка портативного блендера виготовлена з харчових матеріалів, лез з нержавіючої сталі Tritan та SUS304, на 100% не містить BPA та схвалена FDA. Зручність Відмовившись від громіздкої конструкції традиційного блендера, цей блендер прийняв нову конструкцію для максимальної мобільності. Двигун прихований у кришці, і форма блендера схожа на пляшку з водою. Конструкція пляшки для води та блендера «два в одному» дозволяє готувати її у будь-який час.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

URL:

Фитнес блендер Morphy Richards Portable Juice Cup (MR9600)

Компактная, стильная, с удобным ремешком - чего еще требовать от блендер-кружки?
Например, чтобы она могла готовить коктейли и смузи. Morphy Richards MR9600 оснащена двумя ножами из нержавеющей стали SUS 301, а также высокоэффективным мотором в 700W. Для запуска мотора необходимо нажать на кнопку запуска дважды и встряхнуть кружку. Через 40 секунд вы уже сможете наслаждаться свежеприготовленным смузи.

Магнитная зарядка.
Литиевые батареи будут медленно разряжаться при длительной транспортировке и хранении, пожалуйста, полностью зарядите их перед первым использованием. Время зарядки обычно составляет 2-5 часов, в зависимости от вашего адаптера. Для зарядки встроенного аккумулятора в 1400 mAh используется специальный магнитный кабель, который идет в комплекте. Одного заряда достаточно для 10 приготовлений напитков.

Безопасное и простое управление.
Этот мини-блендер со степенью защиты IP68 облегчает очистку, вы можете промыть все детали непосредственно водой. Примечание: не замачивайте в воде в течение длительного времени.

Свободен от BPA.
Бутылка портативного блендера изготовлена из пищевых материалов, лезвий из нержавеющей стали Tritan и SUS304, на 100% не содержит BPA и одобрена FDA. Удобство Отказавшись от громоздкой конструкции традиционного блендера, этот блендер принял новую конструкцию для максимальной мобильности. Мотор скрыт в крышке, и форма блендера похожа на бутылку с водой. Конструкция бутылки для воды и блендера «два в одном» позволяет готовить ее в любое время.

Тип Портативний фітнес блендер
Бренд: Morphy Richards
Розміри 95 х 87 х 183 мм
Доставка/Оплата Термін доставки 1-2 дні
Потужність 700 Вт
Ємність аккумулятору 1400 mAh
Вага, г 450
Колір White
Кількість швидкостей 1
Матеріал Нержавіюча сталь, Пластик
Комплектація Кружка-блендер, Гарантійний талон, Інструкція
Об `єм 300 мл
Напруга живлення 5 В