Флешка Xiaomi AIGO U336 USB 3.2 128Gb (захист від ударів та вологи)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Поєднання швидкості та стилю
Сучасні погляди на класику. USB флеш накопичувач AIGO U336 наступного покоління відрізняється вражаючою швидкістю передачі даних та приголомшливим дизайном. Повністю металевий корпус, який зручно тримати у руці, є втіленням мінімалізму, де вміло поєднуються стиль, швидкість та надійність.

Блискавичне переміщення файлів
Не витрачайте час марно. Висока швидкість читання до 200 МБ/с* та новітній стандарт USB 3.2 дозволять вам приділяти більше часу роботі, іграм, перегляду улюблених фільмів та творчості. Передача відеофайлу розміром 3 ГБ у форматі 4K UHD із USB флеш накопичувача AIGO U336 на ПК займе лише 14 секунд.

Міцний та стильний
Міцний металевий корпус зберігає ваші дані в цілості та безпеці, а вбудоване кільце для кріплення дозволить уникнути випадкового усунення або втрати. USB флеш накопичувача AIGO U336 - це ідеальне поєднання чудового дизайну та довговічності.

Надійність, якій можна довіряти
Ваші файли залишатимуться в безпеці, куди ви вирушили. AIGO U336 водонепроникний, ударостійкий, термостійкий, магнітостійкий та стійкий до рентгенівського випромінювання корпус.

Матеріал корпуса Метал
Бренд: aigo
Обсяг пам'яті 128 ГБ
Тип корпусу Моноблок
Виробник AIGO
Інтерфейс USB 3.2
Додаткові можливості Вологозахищений корпус, Ударостійкий корпус
Артикул U336
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати