Фотопринтер Mi Home (Mijia) Photo Printer White ZPDYJ01HT

Епоха технологічного розвитку дає можливість робити багато знімків і швидко ділитися ними в соціальних мережах. Але ми також поступово забуваємо про ці фото.

Саме тому актуалізується використання фотопринтерів. Міні-принтер MiJia Photo Printer, допоможе «зберегти» спогади роздрукувавши фотографії в дуже хорошій якості, які ви можете додати в свій сімейний альбом і переглядати їх, коли завгодно, в колі близьких вам людей.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні габарити та привабливий дизайн

Принтер MiJia - це девайс, орієнтований на зручність, який може миттєво друкувати фотографії, тому він має високу мобільність, не займає багато місця, що дозволить розміщувати його хоч удома, хоч в офісі та ділитися пам'ятними моментами з родичами, друзями, колегами.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT крупним планом

Розмір фотопринтера: 194 x 124.6 x 83.6 мм, при цьому він здатний друкувати зображення розміром 100 x 148 мм. В цілому принтер має досить привабливий дизайн із закругленими кутами, приємним забарвленням і всього однією кнопкою управління.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT роздруковане фото

Технологія сублімації

У фотознімках MiJia використовується технологія сублімації забезпечуючи 256 рівнів зміни градації для кожного надрукованого пікселя, роблячи передачу кольору фото більш природною. Висока точність роботи друкувальних головок пристрою, а також своєчасна подача паперу, дозволяють йому друкувати фото високої якості.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT на столі

Фото за 60 секунд

Вам знадобиться приблизно 60 секунд, щоб отримати соковите фото. Прозора плівка на кожному видрукуваному папері є водостійкою, не залишає відбитків пальців, не вицвітає і здатна добре зберігатися протягом декількох десятиліть. У принтері передбачено спеціальне відділення для зберігання паперу для друку ємністю до 20 аркушів, яку можна додавати в міру необхідності.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT якість фото

Синхронізація зі смартфоном

Редагування фото в APP додатку

Міні-принтер MiJia дуже зручний для користувача при підключенні до таких додатків, як Wechat, Mihome, AirPrint і т. ін., оскільки, ви можете друкувати зображення миттєво після зйомки, зберігши його в пам'яті смартфона, а також зможете друкувати фото, якими поділилися друзі за допомогою цих додатків.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT фото на паспорт

MiJia Photo Printer використовує як з'єднання Bluetooth, так і з'єднання Wi-Fi, що забезпечить досить швидкий коннект зі смартфоном. Через мобільний додаток, ви можете виконувати операції редагування фотографій під час друку: додавання кольорових фільтрів, обертання зображення, зміна розміру.

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT додаток

Принтер MiJia Photo Printer White ZPDYJ01HT установка лотка з папером

Тип: Фотопринтер
Бренд: MiJia
Модель: ZPDYJ01HT
Розмір принтера: 194 х 124.6 х 83.6 мм
Роздільна здатність друку: 300 x 300 точек на дюйм
Колірна гамма: Підтримка до 256 кольорів
Розмір фото: 100 х 148 мм
Швидкість друку: ~ 58 секунд / одне фото
Тривалість зарядки: 60 хвилин
Ємність лотка для фотодруку: 20 аркушів
Ємність картриджа: Вистачає приблизно, щоб роздрукувати близько 40 фотографій
Підтримка форматів: JPEG, PNG
Підтримувані ОС: Android 4.1 і iOS 9.0 і вище
Wi-Fi з'єднання: IEEE 802.11b / g / n 2,4 ГГц
Версія Bluetooth: 4.0
Вхід: 100-240 В, 50/60 Гц
Вихід: 24В - 1.6А
У комплект входять: Фотопринтер (без паперу для друку)