Фумігатор від комарів Xiaomi Qiao dragonfly (Y8EK) White

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Можливість ефективно ловити комарів

У пастці для комарів Qiao dragonfly Y8EK використовуються 2.5-нм світлодіоди, які випромінюють рожево-фіолетовий світло з довжинами хвиль від 365 до 395 нм, легко залучаючи комарів в лампу. Потім використовуйте електростатичний розряд, щоб знищити їх.

Користувачі можуть бути повністю впевнені в струмі <10 мА і безпечній напрузі, допомагаючи вбивати комарів фізично, нетоксично та краще захищаючи навколишнє середовище.

Конструкція лампи на 360° допомагає підвищити ефективність боротьби з комарами, гарантуючи, що комарі не залишаться без уваги.

Оснащений високоякісними чіпами

На відміну від інших наявних на ринку ламп, в яких використовуються дроти з мідних і срібних сплавів, в багатоцільовій пастці для комарів використовується дріт з чистого золота 99.99% і тайваньські чіпи для створення високоякісних світлодіодних лампочок з терміном служби до 10 000 годин.

Функція освітлення

Крім того, Qiao dragonfly оснащений зручною функцією підсвічування (передбачена тільки в версії Y8RK). Багатофункціональна лампа має незалежну конструкцію перемикача, користувачі можуть використовувати режим приманки для комарів і режим освітлення окремо або використовувати обидва одночасно.

Практичний дизайн

Універсальна лампа-фумігатор від комарів має досить компактну конструкцію з АБС-пластика і полікарбонату. При цьому корпус захищений від бризок води за стандартом IPX4.

Тривалий час автономної роботи

Фумігатор оснащений акумулятором великої місткості 1200 мАг (тільки в просунутій версії Y8RK), зарядка якого займає близько 3 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фумігатор від комарів
Бренд: Yuanhao
Модель: Y8EK
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат
Водонепроникність: IPX4 (захист від бризок води)
Потужність: 3 Вт
Струм: 30 мА
Специфікація адаптера: USB 5В 1000 мА
Розмір: 70 x 70 x 120 мм
Вага: 180 г